zengin sayfa dark knight tanitti

Hiçbir sey karbon fiber gibi egzotik çigliklar ve Kuzey Avrupa küçük bir kösesinde bir butik motosiklet üreticisi öncelikle uzay çagi malzemeden yapilmis pazar gelecek yil için sik bir bisiklet getiriyor. Altin bir siçrama ile tüm siyah kesilmis, sik Renard Büyük Tourer farkli stil ve ileri teknoloji özellikleri motosiklet bir retro hissediyorum içermektedir.

Renard marka size yabanci ise, “tilki,” Fransiz olan adi, Tallinn önceden Dünya Savasi motorlu bisiklet üreticisi, Estonya baskenti, Rusya ve Letonya arasinda sikismis küçük bir ülke dirildi Baltik Denizi. Fabrika savas sirasinda tahrip, ancak 2008 yilinda marka yeniden canlandi yarislarla seviyorum girisimci Estonyali bir grup. Edildi GT bu yilin ilk çikisini yapti.

Baslangiçta, Renard Motosiklet boru çerçeve yapilmis ve en az 100 cc yerinden bu yetersiz motorlari tarafindan tahrikli ulasim faydaci araci, sagladi. Yeni GT bir Italyan yetistirilmis V2 Moto Guzzi motor sahip bir 1.151-ccdisplacement gelen krank disari 125 beygir gücü bu. Sirketin hedefi sportif bir güç kruvazör insa etmek oldugunu azaltilmis dönme kitle ve çok hassas kullanim için düsük bir agirlik merkezi yararlanir.

“Bizim kavrami farkli bir sey insa etmek oldugunu,” kurucularindan Andres Uibomäe açikladi. GT kullanilan karbon fiber ve Kevlar insaat güçlü ve daha hafif iken çelik-bile tekerlekler fiber Uibomäe geleneksel bisiklet binada çok önemli “Biz kaynak olamaz” çünkü sirket malzeme seçti saka karbon yapilmistir. Ultra hafif yekpare insaat çerçeve, yakit tanki ve hava kutusu içeren tek bir yük tasiyici bir yapi içine bisiklet çesitli unsurlari içermektedir. Bu monokok montaj son derece hafif (26 lbs) yapmak, ama ayni zamanda motosikletin ayirt edici bir görünüm katkida kalmiyor. Bisiklet “iki tekerlek üzerinde bir cerrahin biçak.” Denilebilir

Ön süspansiyon essiz tedavi, kaporta olmamasi, ve koltuk göze çarpan tasarim özellikleri için yapmak. Ustalikla tasarlanmis ön süspansiyon metal saglam bir blok sertlestirilmis alüminyum ve hassas kesim olusmaktadir. Hemen hemen bisiklet üst havada asili, koltuk sadece bir binici tutar. “Bu eski okul sürüs keyfi var,” Uibomäe açikladi. “Sen ve bisiklet-bu kadar.”

Degilse performans için münhasirlik için her yil birim bir avuç sinirli bir çikis fiyati $ 102.000 etiketi ve üretim ile, Renard Büyük Tourer kesinlikle puan elde,. Onun beygir gücü ve 145-mil hiza Kawasaki Ninja ve Suzuki Hayabusa yetersiz kalmaktadir, ancak motosiklet tekligi bisiklet severler her kalabalikta dikkat toplamak için bir ürün emin isteyen alicilar hitap edecek.