you_ için dogru motosiklet önyükleme için bir rehber

Piyasada motosiklet giysilerin hiçbir eksiklik oldugunu gibi, hem de motosiklet ayakkabi hiçbir eksiklik yoktur. Üreticiler artik seçim daha zor hale, motosiklet çizme genis bir dizi ile geliyor. Fiyatlari da degisir-degisen sadece 100 dolar gelen bin hatta birkaç dolar için.

Motosiklet ayakkabi ciddi yaralanmalardan sürücünün ayaklari korumak amaciyla sert ve dayanikli olmasi gerekiyordu. Bu ayakkabi ya da çizme benzersiz dikis ve degistiren yastiklari ile, ayak tabani ve ayak bilekleri üzerinde doldurulur. Taninmis markalar tarafindan üretilen kaliteli botlari hem de diger özellikleri tasir. Hatta olmayan markali olanlar yeterince iyi ama her zaman markali meslektasi için tercih önerilir.

Dogru motosiklet çizme toplarken kisisel bir seçimdir. Cruiser biniciler için, Çift H botlari uygun bir seçimdir. Bir mühendis çizme, Çift H önyükleme ideal bir nostaljik bir görünüm sunuyor. Öte yandan, geç önyükleme tekne ile eslesen daha sik bir görünüme sahiptir. Kruvazör disli ile onlar ekip olarak yakindan takip, daha fazla insan bu stilleri için egimlidir.

Spor bisiklet sürücüleri için motosiklet botlari piyasada bol miktarda bulunmaktadir. Bu çizmeler çogunlugu olumsuz durumlarda binici korumak için ayak sürgü, incik ve ayak bilegi destegi ve yüksek darbe malzemeleri ile donatilmistir.

Bazi temel seyler motosiklet çizme satin alma yapmadan önce göz önünde tutulmalidir. Çizmeler rahat olmalidir. Onlar ne çok siki ne de çok gevsek olmalidir. Uyum çok siki durumda, sürücünün ayak Hava soguk ise daha çok, uyusmus alabilirsiniz. Ayakkabi uygun kontrol ederken, sen, viraj tirmanmaya ve normal yürümek emin olun. Eger eylemlerden herhangi birini yerine rahatsiz durumda, bu satin alma yapmazlar.

Ayakkabi tasarimi kontrol esit derecede önemlidir. Önyükleme iç taban en az 160mm yüksek ve insteps, incik ve ayak bilekleri için darbe koruma saglamalidir. Ayrica, tabani yaga dayanikli ve su birikintisi ile 10metres yürümek saglamak için su geçirmez olmalidir.

Durum ne olursa olsun, dogru motosiklet çizme seçimi sürücünün sürüs tarzi degil, ayni zamanda onun motosiklet aksesuarlari baglidir sadece. Seçim ragmen, sürücü konforu ve güvenlik ödün asla.