yenilikçi bir kask almak için avcilik

Belki de büyük olasilikla yeni bir sürücü ile birlikte bir yetenekli sürücü olabilir ise, er ya da geç zaman içinde yepyeni bir kask satin almak zorunda kalacaktir. Yeni bir kask bulmak için Kazanilmasi, kisisel itibaren karar vermek sizin için kask seçimi muhtemelen ezici olabilir. Eger önce bir kask seçmek için görünmesini istediginiz için gidiyoruz birkaç temel hususlar vardir.

Çok temel bilgileri D.O.T. olabilir akreditasyon. Kask tekrar yakin arkasina Ulastirma etiket, ABD Bölümü gerçekten sahsen kask DOT vermistir emin haline gelmek için için bir yoldur gereksinimleri. Gereksinimleri kask gücünün büyük bir miktar kadar duracak bir baglama programi elde etmek için ayrica ek olarak darbe enerji, penetrasyon durdurmak için yetenegi, gelen önemli bir miktar içinize çekin gerekir.

2. ayrintilari muhtemelen kendi kafasinda kalmasi kask yetenegini olabilir. Rahatligi ile birlikte maç için kask çalisiliyor gereklidir, ama ayrica bir kaza vesilesiyle içinde ana merkez kalmasini kask seçmek için gidiyoruz. Ne olursa olsun bir kask basit dogrulamak sahip kalmasini kapasitesine sahip olup olmadigi hakkinda bilgi edebiliyoruz. Rahatça chinstrap sabitleyin, siz gerçekten kendi çene sürücü bir dizi hissetmek gerekir. Daha sonra önümüzdeki haddeleme kaldirin birlikte birlikte kask tekrar geri kapmak istiyoruz. Aciyor ve ayrica de kask yine kapali geldiginde, ek bir kask için elde tutmak.

Ek bir bilgi rahatliktir. Bir kask Kolaylik olanlar bisiklet ya da belki bir sefil 1 uzun bir yolculuk tadini bir ayrim insa olabilir. Kisi bir çok onlari rahat onlar 1 kesfetti kask kirk alternatifler girisimi almak bu rahat bir kask olarak boy tür, ama su bir var oldugunu size bilgi verebilir. Simdi kesinlikle bir mümin bulunmaktadir. Herkes için rahat bir kask var. Her perakendeci her kask her kombine üzerinde girisimi ile birlikte bayi çesitli bir dizi girisimi için, ancak 1 ögreneceksiniz gerekebilir.

Maç ek gerekli bilgileri oldugunu. Maç ayrica kendi kafasinda kalmasi bir yerde büyüyen kask uygulayarak sonuçlandirmak için birçok sey olabilir. , Bu gerektigini, çünkü ayni oldugunu bir kask büyük olasilikla biraz siki olacak. bunu çekin gibi. Bu kask içindeki rüzgar gürültü sizdirmazlik için birincil unsurdur köpük astar, nedeniyle olabilir. Kask zahmetsizce çeker durumunda, bu gerektigini görme, çogunlugu muhtemelen gürültülü olacak ve maç olmayacak. Kask gelen iç astar ayrica bu yüzden sadece biraz siki de gevsek olarak çok daha iyi oldugunu, olanlar kafa için kalip belirli bir miktar, sikistirmak ek olarak geçer.