Yeni rvs konfor ve yüksek teknoloji özellikleri sunan

Orada sahnede eglence araçlari, yeni nesil, ve onlar anne ‘RV emin degiliz.

Bu motor evlerin giderek artan sayida yüksek teknoloji özellikleri en son ile, konfor ve lüks sunan odaklandik.

Örnegin, Winnebago Industries Winnebago Hedef ve Itasca Latitude hem bir gaz veya dizel platformu ya mevcuttur. Koçun arka motor ile, her iki model kabin alani daha az motor gürültüsü ve isi ile daha sessiz ve daha konforlu bir sürüs deneyimi sunmak için söyleniyor.

Hedef ve Latitude kabin tek yönlü ses ve yan videoyu kamera ile bir dikiz monitör ile birlikte gelir. Koltuk yolda uzun yolculuklarda maksimum konfor sunmak için tasarlanmistir.

Bir tek parça ön cam orta antrenör giris kapisi tasarimi kabin alaninda iyi bir adim için geregini ortadan kaldirir ve daha iyi görüntüleme ve konfor için yolcu kabin koltugu ileri yerlesim için izin verirken, kesintisiz bir panoramik sunmak için kuruldu. Yolcu koltugu da park salonda yararli bir oturma seçenegi için dönebilen.

Hedef ve Latitude iki farkli kat planlari sunulmaktadir. UltraLeather ve kumas hem de birlestiren bir koltuk tasarimi da dahil olmak üzere fazla 7 metre yüksekliginde ve çagdas stil her ikisi özelligi tavan,.

Her iki katta da standart otomatik, hidrolik krikolar ile çift, kayarak açilan oda tasarim özelliklerine sahiptir planliyor. Ön kayarak açilan oda genis bir alan için kanepe ve yemek odasi uzanir. Yasam alani istege bagli bir masa ve sandalyeler ile, sik UltraLeather / kumas dösemeli koltuk, Osmanli ile UltraLeather Euro deniz ve yemek odasi bulunmaktadir.

Entegre bir eglence merkezi mutfak karsisinda oturur ve bir AM / FM stereo, hava-bant CD ve DVD çalar ve iPod için yardimci bir giris içeren bir 30-inç yüksek çözünürlüklü, düz ekran TV ve ev sinema sistemi özellikleri ya da MP3 çalar. Stereo Uzaktan direksiyon veya yasam alaninda el uzaktan kumandadan ayarlanabilir.

Her iki model de çarpici bir dis tasarim için taze, yeni grafik ile tüm vücut boya sahiptir. Dis da fiberglas çati, yardimci aydinlatma aydinlatma ve çift yüksek monte stop-ve-dönüs isiklari vardir. Dis depolama kayarak açilan oda altinda yan menteseli bölme kapilari, ayni zamanda bol ve erisilebilir.