Yeni orman kesfetmek

18. yüzyilin baslarinda, gemi insa sanayi önümüzdeki 200 yil içinde, yeniden dikim yapilmalidir zorunda oldugu ölçüde bu siyirma, onun mese için New Forest döndü. Eger A35 yaklasim olarak dogru üzerinde araç park yakinindaki Knightwood Oak dikkat edin – bu rivayete 600’den fazla yillik orman en eski, ve onun çevresi 24 metre bitti. A35 de, doguya kisa bir servis yolu toplayicilar, kurbagalar ve kum kertenkele de dahil olmak üzere, Ingiltere’de sürüngen ve amfibi yasam örnekleri görüntülemek sekiz açik hava kalem olan New Forest Sürüngen Merkezi getirir. Açik hava kalem sadece Buckler Hard A35 dönen bir net ile kapli hafif bir tekne gezisi için zaman ayirin vardir gibi, bir hayvanat bahçesi gibi de degil, bazi size örgüleri Rhinefield Süs Sürücü bulacaksiniz Douglas köknar, servi ve ladin de dahil olmak üzere Ingiltere’nin en yüksek igne yapraklilar, bir. Sadece yari kale, yari evi olarak tanimlanabilir bir tuhaf görünümlü Victoria olusturma – Bölüm sekilde asagi Rhinefield House oldugunu.

Ben Beyaz Moor ulasana kadar biz serbest çalisan New Forest midilli ilk nisan rastladim degildi – ve orada burada küçük sürüler halinde kümelenmis onlari onlarca, vardi. Halk ve agisters ormani arasinda binmek ve onlari yuvarlak zaman Pony ‘sürükleniyor’, yaz sonu ve sonbaharda her yil düzenlenmektedir. Bir kiloluk dogru topluca yönlendiriliyorlar konum, kuyruklari yillik isaretleme ücretinin bir makbuz olarak agisters tarafindan snipped ve midilliler mülkiyet belirlemek için markali. 6 pm tarafindan, geri Lyndhurst için igne yaprakli orman iz sürdü. Daha önce belirtildigi gibi ormanin kalbinde trafik isaretleri gerekiyorsa, bir motorum kiralama direksiyonuna herhangi bir büyük streç kesfetmek zor, ve 15 mil bisiklet turlari yetenegine sahip degilseniz bu deger Ilçe Konseyi arabasiz gün disari tesvik etmek için, bir ‘hop-on hop-off’ üstü açik tur otobüsü Mayis sonundan Eylül ayinin baslangiç ??sagladigi bilerek. £ 1 paket disari arabasiz gün ‘bir alabilirsiniz ve Lyndhurst, Lymington, Exbury ve Beaulieu arasinda düzenli olarak çalisan dairesel rotanin ayrintilari bulacaksiniz. Bu yol boyunca hiçbir yere otobüs bayrak ve paketi dairesel bir dizi günlük yürüyüsler, bisiklet turlari ve diger etkinlikler ile birlikte gelir. Ayrica, New Forest kilavuzunda Bisiklet ve harita (fiyati £ 1) dikkat. Her sey ve off-road döngüsü yollari-yolda onayli gösterir ve köyleri arasinda en dogrudan yollari göstermek beyaz oklar ve yol isaret mesajlari açiklar. Ayrica tur otobüsün güzergahi,, en önemlisi, yol boyunca pub yerini dik tepeler tanimlar ve gösterir. Kilavuz ayrica bu sekilde isaretlenmis yollar kapali döngüsü yerel güle yasalarina karsi oldugunu açikliyor: disinda erozyon bu nedenleri, baska bir nedeni oldugunu yürüyüse ve at-binici degil her yerde ormanda gitmek hakkina sahiptir ve bu yüzden, çünkü ‘t yol boyunca bisiklet karsilasmaya bekliyoruz.

Gosport Lane otopark birakarak, Brockenhurst için A337 üzerinde dört kilometre güneye gidin ve Temmuz ayinda geçen hafta sonu boyunca Yeni Park’ta Showground, New Forest ev ve Hampshire County Fiyatlari bulacaksiniz.