Yeni bir elektrikli scooter satin almak için 4 neden

Etrafinda elektrikli scooter gördüm, ama kendiniz için bir satin alma hakkinda çit olmustur. Belki asagidaki nedenlerle nihayet kendi bir elektrikli scooter satin yardimci olabilir.

kisa geziler için büyük

uygun otopark

daha az bakim

onlar eglenceli konum

Kisa Gezileri için büyük: sehirde almak, yasadiginiz yere bagli olarak bazen çok yavas ve zaman alici olabilir. Bu ücretsiz ve açik bisiklet yollari kullanabilirsiniz, çünkü ancak bir elektrikli scooter, daha hizli gitmek için gereken yere almak için yardimci olabilir. Tabii ki herkes gibi trafik isiklarinda beklemek, ancak zaman büyük bir asagi kesebilir olacak. Ayrica elektrikli scooter elektrikle çalisan bu nedenle ya, herhangi bir gaz istasyonlarinda durdurmak veya herhangi bir gaz satin almak zorunda olmayacak.

Elektrikli scooter sehir etrafinda kisa geziler için büyük ve binici için çok az maliyet için bunu yapabilirsiniz.

Uygun Park: Herkes oraya bir kez park yeri bulmak gerekecek çünkü hedef almak, sadece yarisidir oldugunu bilir. Ama bir elektrikli scooter ile büyük bir otomobil ile çok daha kolay daha sonra bir park yeri bulabilirsiniz. Bir elektrikli scooter ile magaza yakin saga kadar yol alan bir disari bulabilirsiniz. Bu çok zaman ve uygun bir park yeri bulma bas agrisi kaydeder. Digerleri hala bir park yeri ariyor olacak olsa zaten kendinizi ve alisveris zevk içinde olacaktir.

En sevdiginiz magazasinda da elektrikli scooter için bir park yeri bulmak daha kolay daha sonra büyük bir araç için bir bulgu bir çok sey var.

Az Bakim: bir otomobil üzerinde asinma ve yipranma sehir etrafinda sürüs büyük oldugunu ve kisa mesafeler için. Bu durma nedeniyle ve pek çok araba neden sürüs ve trafik isiklari baslar. Zamanla, asinma ve yipranma tamir gerekir ve bu bakim veya onarim maliyetleri anlamina gelir. Ama bir elektrikli scooter sehir etrafinda sürüs için tasarlanmis, ve sonuç olarak hiçbir ek asinma ve yipranma ugrar. Simdi ve sonra yipranmis olsun lastikler, ya da iyi bir temizlik yerine ötesinde, sehir etrafinda yolculuklar yapabilir.

Elektrik küçük motosikletler de, insa son için tasarlanmis olan, ve sonra ortalama bir motosiklet korumak için çok daha az maliyet.

Bunlar Eglence konum: Eger kendi scooter en iyi özelligi oldugunu düsündügüm elektrikli scooter sahipleri sorarsaniz, size cevap çesitli bekliyor olabilir. Belki de onlar çalistirmak için ne kadar kolay belki faaliyet, ya da düsük bakim maliyeti ve ne kadar ucuz, söyleyebilirim düsünüyorum, ama bu onlarin cevap degildir. En iyi olarak kendi edenler tarafindan açiklanan bir elektrikli scooter özelligi, ve binmek onlara onlar eglenceli! Iyi ne olabilir daha sonra parlak günesli bir günde bir elektrikli scooter boyunca seyir ve rüzgar saçlarinizda üfleme?

Elektrikli scooter sahipleri ve biniciler bir scooter en iyi özelligi binmek ne kadar eglenceli oldugunu söylüyorlar.