yatakta astar düsüs – dogru almak için ipuçlari

, Plastik kaplamali Toplama ilginç bir proje için yapar. Gömlekleri yerine yatak boya koruma astarli bir yatak zarar mümkün kilan bazi özelliklere sahip kismen dogrudur. Bu dogru kosullar altinda olacagini tahmin edebilecegi daha fazla zarar neden olabilir. Bu hos bir düsünce degildir ve burada bazi noktalar vardir.
Trapped su sorun büyü. Astar büyü bir düsüs gerçek sorun altinda kanalizasyon hatlarinda takili. Bak, bir takili drenaj deligi her zaman yeterince kötü, ama bir astar altinda olur, nasil biliyorsun? Bir astar altinda su birikintisi kesin pahali bir karisiklik yol açar. Onlar olacak çünkü Gömlekleri, tuzak su için insa edilmemelidir. Drene Muayene astar düsüs her türlü ile bir zorunluluktur.
Birçok gömlekleri kullanilan agir plastik koruma çok zorlu için yapar … Plastik levhalar bas avantajlarindan biri, malzemenin kendisi ile ilgilidir. Bak,, plastik kalin ve oldugu gibi zor, hem de ya da baska bir seçenek daha iyi korur. Özellikle darbe hasar hemen hemen dogru astar ile ortadan kaldirilmistir. Çizikler de sadece neredeyse yatak boya koruma plastik ile olmaz.
Boya yakinda olsa gitmis olabilir … Sizin astar düzgün rüzgar onlari üzerinden geçerken kötü titresim uygun Gömlekleri uygun oldugunu kontrol edin. Astar bu hareket sürtünme kesinlikle yol açar ve altta yatan boya giyerler. Uzakta boya asinma ve astar sadece yarardan çok zarar yapti. Özellikle astar, sürtünme zarar baslar ve korozyon sonuçlari altinda su ile birlestiginde.
Gürültülü gömlekleri bir sürpriz olabilir ama olmamalidir. Üzerinde ve bazen bazi gömlekleri geçer Tüm rüzgar bazi ciddi sarki ve islik için yapar. Birlikte potansiyel gürültü tüm ekleyin ve gerçekten sinir bozucu raket alabilirsiniz. Müsteri yorumlari kontrol ve raket raporlari ve yan adim gürültülü gömlekleri için uyanik olmak ya da olsaydi …
Astar üzerine bir sprey daha az maliyet tasarrufu anlamina gelir. Liner bir sprey çok daha az maliyetle, bazi sekillerde sert bir yüzey elde. Plastik gömlekleri Agir isler için diger yendi ve ise bu kamyonlar için iyi bir seçenek vardir …
Tüm ama sorun ortadan kaldirmak ve çok diger astar türleri yendi olabilir tipik gömlekleri için birkaç alternatif vardir.
Bir çok parça astar sorunlari parçalari düzeltebilirsiniz … Bu sekilde astar daha yakindan yatak sigacak sekilde yapilir ve çok daha kolay bosaltmak için yapilabilir. Eger kamyon için almak astar iyi bir uyum ve su tuzak olmaz emin olun emin olun. Astar su zarar ve gürültü önlemek için dogru uygun oldugundan emin olmak için kontrol edin. Bir Dualliner astar yatakta astar tipik düsüs gibi plastik sert tarafi ile kauçuk kamyon yatak paspaslar avantajlarini birlestirir. Benzer sekilde, yeni BedRug astar ayni zamanda diger yatak gömlekleri en iyi özelliklerini bir araya getiriyor …