yaklasik 2004 chevy colorado sürüs

Yaklasik 2004 Chevy Colorado Sürüs bu dogrudan atasi hem Chevy ailede alicilar oldugunu ölçüde Chevy S10 orta alici oldugu gerçegi aklinda tek bir koyabilirsiniz. Colorado iki farkli General Motors bölümler tarafindan ortak bir çaba sonucu olarak güçlü çikti oldukça sik bir kamyon gibi görünüyor çünkü bundan sonra, ama iki araç ortak hemen hemen hiçbir sey gibi görünüyor.

Iki tesislerinden biri insa ediliyor, ABD’de kullanim için satilan Chevy Colorado esas Shreveport Louisiana montaj tesisi çikar. Otomatik veya manuel; kamyon iki iletim stilleri biri ile kendini göstermektedir. Bu iki yayinlar farkli motor bir dizi olusur olacaktir.

Yakit ekonomisi kabul ederek bu zorlu zamanlarda birçok kisi için önemli olacaktir, General Motors ve büyük sirali dört silindirli enerji santralleri kadar 5 için tüm yol çalisan Chevrolet üretimi motor boyutlari. 3 L V-8 gerçekten dört tekerlege bazi güç asagi koyabilirsiniz. Dört ileri otomatik de mevcuttur iken Bildigim kadariyla manuel sanziman gitmek, standart paket, bir bes hizli olusur.

2004 Chevrolet Colorado en yaygin iki düzenli iki kapi ve arka küçük bir arka koltukta olan bir genisletilmis versiyonu olan, farkli kabin tarzi bir çift bulunabilir. Iki çekisli ve dört tekerlekten çekis sürümleri farkli seçenekler sundugu vardir.

En iyi bilinen dört tekerlekten çekis paketi theZ71 denir ve gerçekten para degil bir sürü için masaya iyi bir çok sey getiriyor. 2004 yilinda ilk lansmanindan beri, Chevy Colorado çekici tasarim ve sunuluyor motor çok yönlü bir dogaya atfedilen parçasi olan iyi satan araç, küçük arasinda bir köprü görevi görür özellikle de sirali bes silindirli olmustur ve büyük V-8 motor.

Ile oldugu gibi Chevy serisinde seçenegi teklifleri sunulan en çok araç genellikle normal LS ve LT versiyonlari olarak bilinen farkli kategoride bir çift içine toplu vardir. Tarihsel olarak 2004 Chevy Colorado kamyonet en tam donanimli modelleri LT2 donanim paketi olacak. Chevrolet gerçekten onun hayranlari için güzel bir kamyon getirerek konusunda ciddi oldugunu kanitladi

2004 Chevy Colorado eski Chevy S10 gelen orta kamyonet görevleri toplayip iyi yapti. Sahne arkasinda görünümü sonra Chevy iyi bakti ve ayni zamanda mümkün oldugu kadar çok performans sunarken mümkün oldugu kadar o küçük gaz kullanmak kamyon sahip konusunda ciddi oldugunu haber verdi.