volvo c30 volvo, AOS coupe

Son on yildir, Volvo köseli araba yapma itibarlarini uzak hareket olmustur. Özgün tasarim ile ilgili olarak sirketin bir çaba olsa da onlarin, Äúsafety ilk, AU felsefe, rekabet onlara sadik kalacaktir genç alicilar için bir çaba tasarimlari açisindan ante artirdi var. Volvo bugün, AOS standartlara uyum içinde sik bir otomobil tasarimi için mantikli bir adim tasimaktadir. Hala akilda müsterilerinin güvenligini tutarken Ama denenmis ve test edilmis tasarimi degistirmek için çaba yapilmalidir. Volvo otomobil tasariminda bu evrim Volvo C30 olan kompakt lüks otomobil pazarina ilk girdigi belirgindir.

Araba, Simon Lamarre tarafindan tasarlanan AOS dis, sirket bir kanitidir, araba satin alan genç kusak ile baglanti AOS çabadir. Volvo C30 modern stil ve coupe, AOS cam bagaj kapagi üzerinde belirgin geçmis stil bir dokunus bir kombinasyonudur. Tasarlanan Kanada dogumlu tasarimci tarafindan kaleme uzun arka yan camlar, arka yan paneller, ve potansiyel alicilarin dikkatini çekmek için her iki tarafta dik stop lambalari ile arka cam dayanir. Volvo C30 iç degisken merkez yigini ile, etkilemek için ilk sey olarak herkesin araç girdikten sonra fark edeceksiniz tasarlanmistir.

Araç aslinda bir dört koltuklu ama coupe kompakt tasarimi biraz zor koltuk ikinci satira erisim saglar. Ama araba ekstra bagaj alani ile bir iki koltuklu olarak kullanilmak üzere Volvo tarafindan tasarlanmistir. Bu düsünceyle, koltuk ikinci sirada dik bir pozisyonda ikinci koltuk sira ile yetersiz bir 10 kübik feet 32 ??metreküp olan bagaj kapasitesini artirmak için katlanabilir. Coupe egimli çati arka görünümü sinirlar ve ikinci sirada oturan herkes için tepe boslugu azaltir.

Aracin tasarimi çok dikkat verilmis iken, performansi da ayni düsünce verilmistir. Coupe, AOS motor 218 beygir gücü kadar saglamak ve müsteri için seçmesi ne bagli olarak alti-ileri manuel ya da bes vitesli otomatik sanziman ya akuple bir turbo bes silindirli motorudur. Her iki yayinlar tekerleklere fisekler kadar motor Volvo plug-kaynakli yanma gelen gücün yumusak bir geçis kolaylastirir. Motor gücü durma 6.6 saniyede saatte 60 mil ve daha da 146 mil bir üst hiz verebilir araç olabilir. Süspansiyon Konfor ve sürücü onun üzerinde sürüs arazi için süspansiyon uyum saglar Dinamik olan iki ayar geliyor.

Güvenlik bir kez daha arabanin gelisiminde Volvo tarafindan vurgulanmaktadir, tüm sonra, Ford Motor Company istiraki otomobil üretimi karsi güvenlik-ilk tutum dünyada bilinmektedir. Coupe piyasada herhangi bir araç en gelismis standart hava yastiklari ve emniyet kemerleri vardir. Ayrica sadece son zamanlarda araçlarda Volvo tarafindan gelistirilen ve kullanilan iki güvenlik sistemleri ile tasir. Sistemlerinden biri BLIS teknoloji veya herhangi bir araç onun kör girmis ise sürücüyü uyarmak için kameralar kullanir kör Bilgi Sistemidir. Araba ile istihdam edilen bir diger sistem metin mesajlari ve kritik olmayan uyarilar bastirir IDIS veya Akilli Sürücü Bilgi Sistemi oldugunda sürücüye sert aracin çalistigini algiladiginda. Sistem, direksiyon, gaz ve fren ve dönüs sinyalleri kontrol sensörler yardimi ile yapar.