üst suv – honda cr-v özellikleri ve yorum

Honda CR-V 1995 yilindan beri imal edilmistir kompakt crossover SUV. Bu stil, çok yönlülük ve konfor büyük bir denge vardir. Ayrica güvenlik özellikleri büyük bir seviyesine sahiptir. Bu bir spor yarari araci için bir talep için yapildi. 2011 model 21 bir Galon basina tahmini Miles ile, ABD 27.895 $ baslar. Bu navigasyon sistemi ve Bluetooth el ücretsiz link yerlesik bir ile lüks bir iç vardir. Hafif bagaj kapagi bavul veya diger agir ögeleri yükleme ve bosaltma daha kolay saglar. CR-V özel baski daha iyi bir sürüs deneyimi için 17 inç jantlar ve arka cam gizlilik sunuyor. 180 HP ile, size ihtiyaciniz olan tüm güce sahip olabilir.

Eger günes için bir özlem varsa, CR-V tavana güç tavan mükemmel size uygun olacaktir. Her koltuk yaninda bardak tutucular vardir, bu yüzden içecekler herkes için saklanabilir. Iç önüne insa GPS sesli bir yolculuk sirasinda planlarinda hizli bir degisiklik varsa bu yüzden, Plus içeri hedef yazmak için kenara çekin zorunda degilsiniz, etkinlestirildiginde, radyo arayüzü hemen altinda en sevdiginiz müzik dinlerken GPS, bu nedenle, yine de belirli bir noktaya navigasyon konum. Eger dinlemek istediginiz aklinda bir sey var eger öyleyse medya sistemi de sadece iPod getirmek, iPod baglantisi yönetir. Bu, herhangi bir iPod destekler.

Paralel park olarak yeteneklerinizi bu büyük degilse, CR-V arkanizda bir araba varsa yedeklemek bir dikiz kamera ile kapli var. Bu ürün için daha fazla yer açmak için koltuk katlama ve çift güverte kargo raf kullanma gibi, her durum için CR-V depolama optimize edebilirsiniz. Bu 12 voltluk güç çikisi, bir üst ve alt torpido gözü daha da depolama için, ve 60/40 oraninda katlanabilen arka koltuklar içerir. CR-V koltuklar rahat bes, ve arka koltuk yolculari kendi hava delikleri zevk ve kollari asagi katlayin.

Çok reflektör halojen farlar yolda parlak parlaklik ve katlama güç yan aynalar dar park alanlarinda yardimci olur. Tafta Beyaz, Alabaster Gümüs, Glacier Mavi Metalik, Tango Kirmizi Inci ve cilali Metal Metal: Bu 5 renk gelir.

Tahmini aylik ödeme US $ 409 olan – 526 $, ve garanti 36 ay için de geçerli. Gaz sayaci yakin orada sürücü nasil bir “Bakim Minder” sistemi izler oldugunu ve aracin belirli bir kismini hizmet gerektiginde size bildirir. Eger çok seyahat ve en saf lüks piyasada üzerinde seyahat istiyorsaniz bu emin en sürüs deneyimi. Bu araba en onun büyük popülerlik için, bu son birkaç ay satin oldugunu.

En son sey almak istiyorsaniz, size migght yeni 2012 model bu yil çikan düsünün. CR-V 1955 yilinda bastan, çok basarili bir araç olmustur. Herhangi bir sürücü, özellikle gezginler için tavsiye edilir.