uk bisikletçileri daha konusuyorsun

Geçenlerde bir motosiklet gurur sahibi olan bir arkadasim konusuyordu. Görüsme sirasinda, o aslinda onun bisiklet sürme ederken bana konusuyordu duyurdu.

Benim ilk tepki o saka oldugunu varsaymak aslinda. Bu herhangi bir yolla, karakter disinda olmazdi. Ayrica ben en teknik fikirli bir insan degilim, bu nedenle bu tür seyler yerine bana geçmek egilimindedir çok iyi farkinda.

Bu konusma bir sonucu olarak, motosiklet sahipleri iletisim yollarini daha yakindan bakmak almaya karar verdi. Bu arkadasim onun bisiklet arkasindan konusmak için seviyor tek kisi degil oldugu açiktir.

Bir otomobil sürücüsü olarak, ben bir konusma tutmak için isteyen vardir bisikletçileri yüz zorluklar birçok habersiz oldugunu söylemek adil. Gürültü: En büyük problem bir anahtar faktör inmesi gibiydi.

Tüm olmak için oldukça yüksek bir yerde olan bir bisiklet ekleyebilirsiniz konularda bir dizi vardir. Bu sürücü motora çok yakin oturmus oldugu gerçegi neden oldugu motor gürültüsü içerir.

Binici maruz konumu da o karayolu ile ve kosullar olmadigini olusturulan gürültüye daha açik oldugu anlamina gelir. Hatta bir yolcu ile Bir görüsme son derece zordur.

Bu zorluklar binici kendi geri bir yolcu döndü olmasi muhtemeldir gerçegi ile eklenir. Motosiklet kask iletisim yetenegi engelleyen bir unsurdur.

Bu yüzden benimle bir görüsme yapmak mümkün arkadasim nasil oldu? Bu sorunun cevabi onun motosiklet kask takili bir bluetooth kulaklik oldugunu oldu.

Bu kulaklik ona bir yolcu, ya da yakin bisikletçinin konusmak için izin verir. Ayrica onun benim gibi insanlar, yüzlerce mil uzakta konusmak için izin verir.

Bu bluetooth teknolojisi bisiklet sahipleri ve onlarin arkadaslari için isleri kolaylastirmak için yardimci oldu gibi görünüyor!