ucuza uluslararasi kargo gönderme

Nakliye uluslararasi kargo ins ve çikislari ögrenme zor bir görev olabilir. Ama bu süreçte size yardimci olacak ve kargo banka bozmadan güvenli bir sekilde hedefine ulasir emin olmak için mevcut hizmetleri vardir. Hizmetler toplu miktarlarda ve boyutlari için ucuz fiyatlari sunar yük tasimaciligi, küçük paketler ve bireysel kutulari için uluslararasi nakliye arasinda degisir. Her durumda, dikkatli bir hazirlik ve nakliye ihtiyaçlarini kesin bir bilgi sorunsuz tüm süreç vadede yardimci olmak ve para kazandiracak

Güvenli bir sekilde kargo paketleyin. Bu bir kutu içinde sevk edilecektir ederse, bubble wrap veya gevsek polistiren köpük dolgu (“ambalaj fistik”) olarak ambalaj malzemesi ile bos alanlari doldurun. Agir ambalaj bandi ile kutusunun açik kenarlari mühür.

Eger en iyi anlasma mümkün almak için telefon veya internet üzerinden nakliye sirketleri için bilgi verebilir böylece kargo tartilir. Kargo yük paketleri kaldirmak kadar küçük ise, bir banyo ölçek kendinizi tartin ve bir paket tutarken sonra kendinizi tartin. Iki agirliklar arasindaki fark, paketin agirligidir. Kargonuzun çok büyükse, bir nakliye hizmeti sizin için tartmak var.

Bir ölçüm bandi ile paketinin uzunluk, genislik ve yüksekligini ölçün. Bazi hizmetler ve fiyatlari belirli boyut altinda paketleri sadece sunulmaktadir.

Arastirma nakliye hizmetleri en iyi ve en ucuz seçenek bulmak. Ayni zamanda daha yavas olmasina ragmen büyük yük ve toplu miktarlarda gönderiler, deniz yoluyla nakliye için, genellikle çok daha ucuzdur. Diger seçenekler bazen düsük fiyatla kargo nakliye hizmeti ticari yolcu havayolu, içerir.

Gerekli gümrük evrak doldurun. Gümrük düzenlemeleri, ulustan ulusa degisir böylece kargo hedef yerinde gereksinimlerinin farkinda oldugunuzdan emin olun. Paket giriste gümrük yetkilileri tarafindan reddedildi olan nakliye ücreti para harcamak için hizli bir yoldur.

ipuçlari ve uyarilar

Bir düzensiz sekilli paket gönderiyorsaniz, en kalin parçasi etrafinda mesafe nesne, en çevresi de bulabilirsiniz. Katar kullanilir, ne kadar isaretleme, paket etrafinda dize veya iplik bir parça sarin. Daha sonra düz disari dize parçasi yatiyordu ve çevresi bulmak için uzunlugu ölçün.

Kargonuzun ilerleme takip ve hedefine onun varis onaylamak için nakliye sirketleri tarafindan sunulan izleme hizmetlerinden yararlanin. Eger yurt disina bir sey göndermek için para döktükleri bir kez bu hizmetler ücretsiz olarak genellikle mevcuttur.