truxedo kasa yorum kapsar

Truxedo kasa kapaklari, bazi, onlari Truxedo kamyon yatak örtüleri aramak endüstriyel Velcro baglanti benzersiz bir sistem kullanarak bir pikap ve mühür depolama alani kamuflaj yumusak kapak essiz bir çizgi vardir. Bu özel aksesuar aninda mobilya gizli bir tarafindan gaz yakan sürükle etkilerini en aza indirmek için hizmet vermektedir

kamyonun yatak içinde depolama alani. Birçok kamyon kapak stilleri yerel veya çevrimiçi satin alinabilir ragmen, Truxedo tonneau kapaklari pick-up kamyon depolama alani için sürücü kolay erisim saglayan her biri stilleri bir dizi, mevcuttur görünür.

Çesitli metal, plastik veya fiberglas kamyon yatak örtüleri yüksek ve dik çogu araç davlumbaz tutmak kutuplara benzer metal veya fiberglas personel, kullanarak havaya tutulabilir. Truxedo kasa kapaklari ile rekabet Bazi kapak varyasyonlari dogada geri çekilebilir. Bu geri çekilmeden üstleri alicisi yatagi kullanicilarin yük veya temin mal icar ileri geri düzgün hareket panelleri vardir. Yine de diger geri çekilebilir kasa üstleri vinil benzer yumusak mallarin yapilmis ve bir teneke kutu içine geri olan herkes kamyon yatak girmeniz gerekir gerekir.

Truxedo kasa gaz kilometre gelistirerek dogrudan bir etkiye sahip aracin sürükle azaltmak kapsar. Truxedo kamyon yatak kamyon saklama kutusu kapatmak kapsamasi nedeniyle, bu acele rüzgar alma yatagin bagaj kapagi sifir direnç karsilasmak, kargo alani içine gidemez. Bir zamanlar, kamyonet sürücüleri saglandi

sürükle etkilerini en aza indirmek için bir örgü tipi kumas bagaj kapagi ile arka kapak ana metal pick-up yerinden bir seçim.

Bu kumas arka kapak seçenekleri rüzgar direnci en aza indirmek için egilimindedir iken bir Truxedo kasa kapagi oldugu gibi, bu pick-up ve bagaj kapagi sonunda kargo için ayni güvenlik vermez. Bir kumas net çelik bagaj kapagi kadar doyurucu degildir ve çok daha kolay düser. Nets de kamyon yüksek hizlarda tahrik ediliyor özellikle pick-up yataktan uçmak için makaleler birakarak, ayirmak için bir egilim var. Bagaj kapagi bu kalitesiz veya ikinci sinif gibi yapma, pick-up görünümü de debase aglar. Truxedo kamyon yatak gerçekten üst sinif bir görünüm kamyon karsilayabilme ederken, daha fazla koruma dagitmak kapsar.

Birkaç Truxedo kasa kapaklari sunlardir:

TruXport Rulo Tonneau Kapak – Siparis üzerine özel kamyon sigacak sekilde yapilir, hiçbir oturana hantal, fermuarlar veya klipler, sadece düzgün bir sizdirmazlik agir Velcro sistemi vardir. Bu üst klasik gömme bir görünüm ekleyerek egildi karsi düz çapraz destekler kullanir. Kullanimi kolay manuel gerilim kontrolü tüm hava tente gergin tutar

Ayrica gelistirilmis gaz kilometre ekleyerek. Her TruXport da bir kilit bagaj kapagi ile birlikte özellikle etkili musamba altinda bir kilitleme mekanizmasi sahiptir. Diger kapaklari benzer, yükleme 100% kelepçe – hiçbir delme gerekli ve bes yillik garanti kapsamindadir.

Deuce Tonneau Kapak – bu özel kasa önden açik katlanmis veya herhangi bir kamyon yatak kolay erisim için arkasindan açik rulo olabilir. Siki bir mühür ve elementlerden daha fazla koruma saglamak için agir tente için kenarlari boyunca ikiz cirt bant içerir. Çapraz destekler bir sakli konuma tüm montaj rulo kolay ekstra hale musamba baglidir. Üretici bir ömür boyu garanti ile birlikte gitmek için kolay bir 15-20 dakikalik kurulum iddia ediyor. Biz kamyon yatak seyler alma ve disari kolayligi için bu çok seviyorum.

Lo Pro QT Harley-Davidson Yumusak Rulo Tonneau musamba üzerinde süslenmis tam boyutlu HD logo özellikleri;, diger modeller Yumusak Rulo Tonneau, Truxedo amiral gemisi kapak içerir ve Araç Kutusu ile TruxedoPlus Tonneau Kapak içine iki unsur karisimlari bir güzel görünümlü üst. Bu kesinlikle bir baska ortalama yumusak kasa kapagi için “kullanilabilirlik” daha büyük bir eleman ekler.

Kamyonet güvenlik arti kalin iyi görünüyor Tasima, Truxedo kasa kamyonet sahiplerinin çok sayida için öncelikli yatirim yatirim kalir kapsar.