Tommy walsh direkt hat ilk ticari van sigorta tv kampanya baslatmak yardimci olur

Tommy, bir esnaf ve önceki TV söhret küçük isletme sahibi, küçük isletme sektörüne yönelik olan ürün için mükemmel bir düz konusma, hiç akillica bir yüzü olarak görülüyor.

Iki reklam, bir otuz ikinci ve on ikinci versiyonu gelistirilmistir. Odaklanmak Her iki basit ama etkili Tommy ve beyaz sonsuz stüdyoda bir minibüsün ‘yaratici’. TV kampanyasi da radyo, basin, dogrudan posta ve çevrimiçi tarafindan desteklenecektir.

Chris Sise, Is için Direct Line ‘de Pazarlama Baskani diyor;
“Birçok küçük isletmeler bir güçlük olarak kamyonet sigorta islemleri görmek, ama Hatti Dogrudan gelip eger araci kesip ve piyasadaki en iyi degeri ürünlerinden biri yararlanabilir.

“Bu kampanya motoru, ev, evcil hayvan, seyahat ve hayat sigortasi ürünleri için diger son Direkt Hat faaliyet tamamlar ve bize size tasarruf verebilir dogrudan gelen mesaji pekistiriyor”

Kampanya gerçekler:
Kampanya 16 Subat tarihinde baslatti ve Geronimo tarafindan olusturuldu. Mediacom kampanya için medya satin alma ajansi.

Direkt Hat su anda 10 fiyat için yeni müsteriler 12 ay van sigorta sunuyor. *

Direkt Hat ürünlerinin özellikleri hakkinda daha fazla bilgi için, Directline nokta com ziyaret edin

Editörlere notlar:
Sadece Yeni müsteriler. Baska bir teklif ile birlikte kullanilamaz. 30.04.09 sona eriyor.

Hi-res görüntüleri asagidaki iletisim bilgilerimizden talep edilebilir:

Daha fazla bilgi için:

Simon Henrick
direkt hat basin ofisi
0208 313 5965
07833 166717
E-posta: rbs.co.uk de Simon.henrick

is için direkt hat

Is için 2007 Dogrudan Line baslatilan telefon ya da on-line dogrudan küçük is sektörü için sigorta bir ürün yelpazesi sunmaktadir.

Is için Direct Line RBS Sigorta, Birlesik Krallik’ta en büyük ikinci genel sigorta bir parçasidir ve tamamen Iskoçya Grup Royal Bank of aittir. Müsteriler Isletmeler ürünler için Direct Line hakkinda daha fazla bilgi edinmek ya da 0845 303 1760 arayarak ya da Directline nokta com ziyaret ederek bir teklif alabilirsiniz

Direkt Hat Sigorta plc Finansal Hizmetler Otoritesi tarafindan yetkilendirilmis ve denetlenmektedir. Merkezi: 3 Edridge Road, Croydon, Surrey CR9 1AG. Ingiltere ve Galler hiçbir kayitlidir. 01.810.801. Finansal Hizmetler Otoritesi FSA Kayit nokta gov nokta tr / kayit üzerinden erisilebilir