sürme çalisan scooter

Yolda bir trafik sikisikligi kesinlikle yoktur neyin inanilmaz is veya okul için gecikiyor? Bir scooter kullanarak kayma sizin için mükemmel bir seçimdir! Burada bir güç scooter sürme takip etmek için kurallar vardir. Daha fazla uygulama ile, bir profesyonel gibi kayma olabilir!

Asagidaki disli oldugundan emin olun. Korunun!
Açikçasi size elektrik seçimi veya gaz odakli scooter gerekir
scooter tasima çantasi
Kask ve korunmasi için Kaykay Pedleri

Scooter motoru baslatin. Motora bagli bir ip çekerek genellikle gaz motorlari baslar. Bu arada, elektrik motorlari olmalidir push-basladi kick scooter için güvenli Binme Kilavuzu gibi scooter ilk yolculuk neyin.

Kendinizi pozisyon. Gidon sonra güvertede bir ayak dinlenme tutun; diger ayak yere dinlendirilir. Rahatlama ve denge varsayalim.

Uygun konumda varsayalim. Gidon yönünde öne egilerek kaçinin. Sadece bir yumru ile yaralanmalar elde neyin güvertede agirlik dengesiz olarak bu güvenli degildir. Tek bir ayak motorlu scooter sürme sirasinda her ikisi de öne gelecek sekilde diger önünde biraz.

Direksiyon. Eger biraz her turda içine dogru egilerek ile almak ve istediginiz yolda gidon döndürerek scooter yönlendirmek.

Frenler için kullanilan alin. Onlari çok sert veya hizli sikmak asla. Önümüzdeki yol okumak ve frenler gerek önce dogal olarak scooter yavas çalisin. Eger yollarda çikmak önce frenler için bir fikir almak için zaman ayirin.

Alistirma yapar. Scooter özellikle torna ve büyük bos arazisinde fren sürüs yapin.

Hakkinda sokak farkinda olun. Bir sokak sürme akilda tutulmasi sadece yapmaniz gereken düsünmek zorunda degilsiniz, ancak diger sokak kullanicilar yapabilir ne. Sakin olun ve her zaman kendinizi yapiskan bir durum kaçmak için yer vermek.

Her zaman bölgede motorlu tekme scooter kullanimi ile ilgili yasalari kontrol ediniz. Ciddi sorun size görebilirsiniz gibi hiçbir sekilde karayolu kurallarini çigniyor.