sprinter rv – herhangi bir iyi onlar

Sprinter Rv harika görünüyor ama gibi kalitesi ne? Peki, bana bu Rv hakki insa edilir söyleyeyim. Onlar çok kaliteli ve ben çogu insan bu motorum kalitesi ile çok memnun olacaktir eminim.

Ben her zaman bu araçlarda gelen motor hayrani olmustur. Bu 5 silindirli Mercedes dizel motorudur. Onlar süper sessiz çalisir ve büyük yakit kilometre olsun. Hatta büyük motorum dis bu vanlar hala 25mpg ulasmak! Hey, yakit maliyeti artar zaman gerçekten yerine gaz çokça içeni bir Sprinter Rv sürüs isteyen olacaktir.

Iç çok güzel yapilir. 3 farkli katta zevk olacagini bulmak için emin böylece mevcut planlari vardir. hepsi tüm ihtiyaçlari güzel ve düzenli tutmak için bir 80 “iç tavan isik ve dolaplari bol vardir. bir bir yatak kanepe veya bir kraliçe yatak gizlemek bir seçenek var.

Bu dolaplari rengini geldiginde 2 seçeneginiz var. Onlar kiraz veya tarçin akçaagaç renkli ya olabilir. Dis seçim için 4 farkli grafiklere sahip. En sevdiginiz seçmek disari hiçbir sorun olacak böylece tüm 4 harika görünüyorsun.

Bir £ 3.500 römork de bu vanlar standart olarak gelir. Bu yedekte bir çok yeterli degil ama kesinlikle küçük bir römork çekmek için yeterlidir. Ben iyi sevdim özelligi yedek kamera oldu! Eger artik yedekleme zaman arkanizda ne olabilecegini hakkinda endiselenmenize gerek, çünkü bu çok kullanislidir.