spor Yeni araçlar jantlar

Eger SUV oldugunu lastik tipi aracin farkli durumlarda nasil isleyecegini belirler. Sürüs ihtiyaçlari ve yetenekleri ne bagli olarak, onlara övgü bir lastik düsünmelisiniz.

Birçok kisi, araç ve güvenlik bu çok önemli bir parçasidir bakmaktadir. Eger uygun lastikler var ve onlari muhafaza tutmak yoksa, size SUV en iyi sekilde yararlanma olabilir.

SUV lastikleri normal normal bir araba daha büyük boyutta ve stilleri çok çesitli gelir. Her seyden önce, üretici bagli olarak, aracinizin yolcu sinif lastikleri veya hafif kamyon lastikleri gerektirebilir. Bu da, sürücünün kapi panelinin iç isaretlenir.

Satin alirken araç üzerinde lastik türünü dogru boyutu olacaktir, ancak amaçlariniz için ideal olmayabilir. Lastik basit bir anlayisa sahip, ve ne farkli stilleri yapabilirsiniz size SUV en iyi performansi ve gaz kilometre çikmak yardimci olacaktir.

SUV lastik yaygin türleri arasinda; Yolu, All Season Highway, All Terrain, Off-Yol sürüsü, Çamur Lastik ve Kar Lastikleri. Her tür yüzeylerin sürüs belirli türde en iyi gerçeklestirmek için üretilmistir. Biliyorsun ve lastikler satin almadan önce, her zamanki sürüs türünü göz önünde bulundurmalidir.

Çogu kisi beton ve kaldirim gibi bakimi kalici yüzeylerde sürücü. Sürüs bir çogunlugu bu yüzeylerde yapilir ise, otoyol sürüs için yapilmis bir lastik gerekir. Ancak bir kuzey iklimde yasiyorsaniz yetenekleri kirma bir bütün sezon karayolu Daha iyi profili olan lastik, ve kar gerekebilir.

Arazi lastikleri kaldirimda sürücü insanlar içindir, ancak yaygin hem de off-road gitmek vardir. Eger kis çok buzlu ve kar kapli yollarda sürüs yaparsaniz, sezonu için kar lastigi koyarak düsünmelisiniz.

SUV sahipleri için stilleri yapmak lastiklerin birçok üretici vardir. Firestone, BF Goodrich, Toyo, Yokohoma, Pirelli, Michellin ve çok daha saygin lastik üreticileri uygun seçenekleri bir bolluk var. Sizin SUV için lastik satin almak için zaman para genis geçirebilirsiniz.

Genel lastik üreticisi daha ucuz lastik yapmak için bilinir, ama en kaliteli insaat ve adil fiyatlandirma için popülerlik kazaniyor bir modeli vardir. Genel kapmak boyutuna bagli olarak, lastik basina yaklasik 100 $, henüz büyük degerlendirmeleri vardir.

Maliyet Yelpazenin diger ucunda, Pirelli ve Toyo gibi yapimcilari bulacaksiniz. Her orta fiyatli lastikler olmasina ragmen, oldukça pahalidir bazi modellerde var. Eger üst düzey bir lastik ariyorsaniz, bu bazi dayaniklilik daha, performans için daha yapilmis oldugunu akilda tutmak gerekir.

Muhtemelen de, henüz 20k mil lastik ömrü kollari 200 $ ‘lik lastik satin alabilirsiniz. Üst düzey kalite Bu makalede adi geçen tüm sirketlerin müsait uzun ömürlü lastikler, söz konusudur. Sizin için en iyi bir, sizin sürüs tarzi ve bölgeye baglidir.