sizin rv kalip ve küf ücretsiz tutmak için rv ipuçlari

RV için, Äôers, hiçbir sey yol boyunca görülecek çok yerler ile uzun bir yolculuga daha büyüleyici. Ancak, hiçbir sey yolda eglenmek için çalisirken araç ile ilgili sorunlar yasiyorsaniz daha sinir bozucu olabilir. Disari bir yagisli bölge turne ya da sizan bir tuvalet veya lavabo gelen sel sirasinda bu sorunlari RV sizmasi su dahil özellikle. Sirasinda kalip yol üzerinde olusturabilir ragmen depolama oldugunda, en küf ve küf olusumu bu ay sirasinda olusur. Bir musamba veya sicak, nemli depolama tesisi saklanan altinda, RV kalip ve küf için bir kuluçka haline gelebilir. Bir kez, Äôve aldim, kalip düzgün temizlemek için ögrenmek zor olabilir, AI en iyi yöntemdir önlenmesidir. Takip etmek için RV olusturmalarina kalip ve küf önlemek için 3 ipuçlari.

sihhi tesisat ve havalandirma kontrol
Eger RV macera biri için terk her zaman, kontrol ya da saglamak için durdurmak için tuvalet vanalar, çizgiler, ve RV tuvalet kontrol etmek için birini ise tüm düzgün çalisiyor. Bol su ile küçük alanlarda yetersiz havalandirma kalip büyümesi için mükemmel bir yer oldugu için banyo düzgün Bacali emin olun. Don, AOT sizin lavabo ve waiste bertaraf sistemi altinda sihhi tesisat birisi göz unutmayin. Ihtiyaciniz olan son sey, blissfully bir sonraki hedefe yolda sarj Aore sirasinda hali iliklerine sizan bir tuvalet veya lavabo besleme hattidir.

çati ve tavan sekmeleri tutmak
Çati doldurmayi, döküm ve dikisler inceleyerek su siki oldugundan emin olun. Maruz baglanti elemanlari, kirik dikisler, UV bozulma, kalip ve küf, tavana su noktalar için en az yilda iki kez dikkatle çati inceleyin. RV çati bozulma için bir açik bir göstergesi size RV yikayin zaman evin önüne sol bir kireçli beyaz bir maddedir. Eger bir, Audo-it-yourself-er, AU (DIY-er), size, su püskürtme ve sizinti kaynagini belirlemeye çalisirken, sizdiran çati havalandirma yerine, eski doldurmayi kaldirilmasi ve yeni ile degistirerek baslayabilirsiniz ve hasarli dikisleri tamir. Çati onarim ihtiyaci oldugunu ve bir DIY-er degilseniz hiçbir kalafat, dikisli ya da sizinti ile bir sivi çati sistemi denemek isteyebilirsiniz.

depolama sirasinda sekillendirme kalip önlemek
Su buhari içindeki havalandirma olusturmalarina kalip, küf önlemek için ederken, nefes için izin verirken elemanlari onu koruyacak bir kapak altinda seyahat araç saklayin. Bir üçlü RV kapaklari bir bütün ana bulabilirsiniz – 3 yil garanti ile yaklasik 300,00 $ için rüzgar lofting ve iç nem azaltmak için yeterli UV koruma, hava delikleri saglamak için katmanli. En iyi yöntem önleme olmasina ragmen size kalip kesfetmek yaparsaniz, size saglik etkileri hakkinda düsünmek gerekir. Size sporlar nefes kendinizi ve sevdiklerinizi korumak için bir hava temizleyici veya temizleyici olsun, düzgün temizlenmis ve emin olun.

Gizli Kalip için kontrol edin ve Clean Up
Bazen kalip temizlemek bazi iyi dedektif size ögrenmek zorunda kalacak is, Äúfollow burnunu, AU gerektirir. Kokusu izleyin ve nem için yaklasik hissediyorum. Kalip hali ve duvarlarda görünmez bile bu hali dolgu veya iç duvarlarda büyüyen olabilir. Kontrol edin, ya da, kalip, nem için klima sistemi kanallari kontrol var. Bir kez küf sporlari bir isitma veya AC sistemi olusturmak, onlar tüm alani etrafinda yayilacak. Bu, bazi önemli saglik sorunlarina neden olabilir. Kalip bulmak ve çikarmak için nasil daha fazla bilgi için, bu >> okumak