sizin için dogru helikopter bulma

Son yillarda motosiklet en sicak trendlerden biri bir ana akim araç olarak Chopper yeniden ortaya çikmasi olmustur. Bisikletçinin çetelerin korumak kez simdi haydut bisikletçinin daha bir avukat ya da Chopper üzerinde seyir bir doktora olasiligi daha yüksektir. Bu dirilis gibi American Chopper ve Büyük Biker Kapali kurmak gibi TV gösterir bir bütün ana tarafindan desteklendi.

Kiyici 1970 muhtemelen filmi “Easy Rider” serbest birakilmasi nedeniyle hangi geri altin çaginda olmasina ragmen orada bu artik pek çok olmustur. Bugün ya kiti ya da yüksek bir standarda tamamlandi birinde satin alabilirsiniz. Bu yazida size yillarca zevk sizin için bir ve hangi bulma konusunda bazi ipuçlari ve ipuçlari saglayacaktir.

Karar vermeniz gereken ilk sey istiyorum o helikopter sadece ne tür. Temelde alabilirsiniz bu 3 farkli stilleri vardir.

Bobber: Bir bobber ilk olarak Ikinci Dünya Savasi’ndan dönen Amerikan askerler tarafindan olusturulan helikopter orijinal tarzidir. Bisiklet gerekli degildir sey kaldirarak özellestirilmistir. Bu, agirligi azaltmak ve performansini artirmak için yardimci olur. Tasima da yaysiz agirligi düsürmek ve agirlik merkezi hareket gelistirilebilir. Yil geçmis çift üzerinde Bobber popülaritesi artmaya baslamistir.

Pro Street Chopper: Bu bir profesyonel sokak helikopter nokta çok kolaydir. Bu yag arka lastikler ve uzun uzun çatal var. Tarzi gevsek sürükle bisiklet türetilmistir. Bisikletler geometri virajli yollarda ama üzerindeki kullanma bir biraz garip yapabilirsiniz düz ve uzak onlar gerçekten kendi girer isiklarindan.

Rat Bisiklet: 1970’lerin sonlarinda ve baslarinda 1980’li sirasinda ortaya çikti ve film “Mad Max” basrollerini Mel Gibson kullanilmistir bu bisiklet benzer. Bu gibi bir bisiklet sahibi için ana filozof orada tutarak o kadar para harcamak zorunda kalmadan mümkün oldugunca uzun süre için yolda tutmak için ihtiyaç vardir. Durumlarda çok sayida bu tür Rat Bisikletler sahipleri bu yapmak için digerlerinden parçalari cannabalize olacaktir. Yolda gördügünüz renk neredeyse her Rat Bisiklet gelince bugün mat siyah olacak.

Sonra size bisiklet ne olacak arka süspansiyon karar vermelidir için tarzi ne karar verdik. Adi gibi sert kuyruklari hiçbir arka süspansiyon ve genellikle konfor her seviye için koltukta fiskiran güveniyor göstermektedir. Sizin de tahmin gibi yumusak kuyruklari arka süspansiyon ve daha rahat bir sürüs verecektir. Eger millik bir sürü yapmak istiyorsaniz yumusak bir kuyruk muhtemelen akillica bir seçimdir.

Daha fazla bilgi edinmek ve yerel alanda mevcut oldugunu görmek istiyorsaniz Store’a detaylar asagida belirtilmistir kontrol ediniz.