sizin honda maymun z50 özellestirme minibike__

ABD’de HONDA maymun minitrail Z50 olarak bilinir. bu 1970 `s popülerdi. Japonya’da olasi onlar üretim belki 2-3,000 sinirlidir ancak yeni HONDA maymun veya Gorilla bisiklet satin almak için. Kullanilan maymun, goril availeable çok sayida bulunmaktadir. Yani sira maymun baja ve artik üretimde olmayan maymun R bisiklet kullanilir.

Maymun özellestirme Japonya’da popüler ve bisiklet özellestirmek için birçok yerinde satin alabilirsiniz. 88cc den, 124cc koltuk, kaskol, 12 “alüminyum jantlar vb, kitleri kadar delik

Takegawa, Kitaco, gcraft vb iyi parça üreticileri bilinmektedir. Parçalar çok kaliteli. Genellikle el yapimi, Japonya Made in. yüksek kaliteli kaskol bile hafif paslanmaz çalmak veya titanyum yapilir. Insanlar özel parçalari bir servet harcamak.

Tamamen bisiklet degistirebilirsiniz. Özellestirilmis Motosiklet degeri çok daha fazla açik deger. ama sasirtici bir görünüm ve gerçekten yaratici olmak ve hayalinizdeki bisiklet olusturabilirsiniz.

Benim web sitesinde maymun / goril DAX özel parçalari satmak

bir göz ziyaret ve atin. Ben havayolu yerde tarafindan dünya çapinda parça yayinlayacagiz. Maymun Replika bisiklet bu gün çok lifang ve diger Çin üreticiler tarafindan Çin’de yapilir. Maymun bisiklet olusturmak için lisans bu çince üreticilerine HONDA tarafindan verildi.
Replikas maymun bisiklet ve DAX ST50/70 sayesinde Avrupa’da yeni fanlar bulduk.
Japon yapilan özel parçalar Replika Motosiklet uyacaktir. Bu hiç sorun degil.

Forza veya suzuki skywave gibi Japonya’da büyük bir scooter 400 genç insanlarla popülerdir. Ayrica bu bisiklet parçalari availeable vardir özellestirebilirsiniz. Bir scooter binmek ve Japonya’dan dogrudan parça istiyorsaniz o zaman sadece bana e-posta. Honda zoomer (gürültü) da özellestirme için çok popüler bir bisiklettir. Onun kare alisilmadik kare neredeyse customisng için yapildi.

Bu makale okumak için tesekkür ederiz. Herhangi bir parçayi istegi ile benimle irtibata geçin
mat