sizin clubcar daha hizli gitmek yapmak

Bir sey için biraz ekstra güç ekleme hakki, zarar degil mi? Ama elektrikli golf arabasi tüm kendiniz daha hizli gitmek yapmak istiyorum? Peki biz sepeti cennete kadar suped bir gezi devam edecegiz, ve o zaman çok uzak bu sey bir yol aldi adamlar bazi videolar gösterecegim.

Bu en popüler modellerinden biri var ve bunu yapmak için basit gibi Öncelikle biz clubcar marka mücadele edecegiz.
ihtiyaciniz seyler:
• Yeni / veya kullanilmis motorlu
• Yalitimli Araçlari
• yalitimli anahtari
• yalitimli tel kesiciler
• Yeni Pil (su anda yüklü olandan daha yüksek bir gerilim)
• Koruyucu eldivenler (tercihen izolasyonlu)

1. Bir (bütçe için bir endise IS iyi ise) yeni veya kullanilmis motorlu gerekir. Daha sonra yüksek RPM sepetinize mevcut motoru vardir biri için bakmak istiyorum. Yüksek RPM motor herhangi bir zaman diliminde daha fazla kez açmak için izin.
2. Yapmak istediginiz bir sonraki sey, Club Car golf arabasi yolcu tarafina yakin olan selenoid ve bobin sistemi ariyorsaniz olarak, elektrik sistemi kontrol edilir.
3. Simdi bu biz asagi almak ve kirli nerede ve tel kapali yarisi kadar almak isteyeceksiniz. Yani evet birlikte bobin ve selenoid baglayan tel kesti. Muhtemelen yarisinda tüm elektrik kablosunu kesmeden önce bir inç için belki yarim inç kalktiktan denemek istiyorum.
4. Son adim, bir 24 volt pil ile degistirilmesi, sepetinize bir 12 volt pil var eger öyleyse, sizin yeni yüksek voltaj batarya ile mevcut golf arabasi pili degistirmek için size yeni yüksek RPM motor ve beslemek için daha fazla güç verecek olan selenoid kablosunun kisa uzunlugu çok daha hizli bir zaman içinde bu yeni akim verir.