sehir ve birkaç istatistikleri hakkinda florida genel bilgi

Florida, güneydogu Amerika Birlesik Devletleri’nde bulunan bir devlettir Avrupa mevzuatinin 300 yillik bir süre sonra, 1845 yilinda devlet 27 olarak kabul edildi. Florida kare 66.755 kilometrekarelik bir alani vardir. Halk arasinda 22. büyük boyutu ABD 50 “Sunshine State” olarak bilinen. 18.537.969 nüfusu ile, ABD’de dördüncü en kalabalik ülke oldu

Florida kendi manyetizma tatil için bilinir. Gerçekten de, turizm sektöründen gelir devletin en büyük ekonomisidir. Fosfat madenciligi, Kemik Vadisi yogunlasmis, sanayi faaliyetleri ülkenin devlet üçüncü en büyügüdür. Devlet% 94 tarimda kullanilan ve% 6 ekstra verim (% 89 ve sigir için% 4 kompost gida takviyeleri) kullanilan yaklasik fosfat yaklasik% 75, ABD’de çiftçiler ve dünya üretiminin% 25 için gereklidir üretir. 1962 yilinda, Cape Canaveral (özellikle Kennedy Uzay Merkezi), Florida NASA Merritt Island firlatma sitelerinin gelisimi ile, havacilik sektöründe bir dev haline gelmistir.

Florida devlet birçok dünya standartlarinda sehirler vardir. Miami Güney Florida Atlantik sahili boyunca en önemli sehirlerinden biridir. Olarak siniflandirilan “Amerika en temiz sehir,” bu 2.534.600 nüfuslu 42. büyük sehridir.

Miami merkezi ve en büyük bas ekonomi, ticaret, etnik köken, medya, eglence, dünya çapinda sanat ve ticaret. Oldugu 2010 yilinda, Miami yukaridaki kategorilere göre ABD’de yedinci oldu. Bu dünyada sehirler arasinda 33. sirada yer aldi.

Eger özellikle Miami gibi bir sehre tasimak için planliyorsaniz, özel ve deneyimli firmalarin yardimi FL Hareketli Sirketler kullanabilirsiniz. Miami Çekme Sirketler sehrin iyi bir bilgiye sahip ve tasindiktan çok yardimci olabilir. Miami çekme sirket ariyor önce, her zaman hizmet için kendi teklifin fiyat kontrol. Siz ve aileniz sizin mal için en iyi güvenlik ile birlikte basit bir hareket. Için güvenilir tasima sirketleri Her zaman bazi iyi varlik ve esyalarin saklanmasi için tazminat ve diger resmi izin kimlik bilgilerini kontrol etmeyi unutmayin.