rv tasinabilir jeneratörler bakimi

Bu ilginç bir yazi tasinabilir jeneratör ile ilgili temel bazi sorunlari giderir. Bu malzemenin dikkatli bir okuma size tasinabilir jeneratör düsünmek ne kadar büyük bir fark yaratabilir.

Rv bayilikler de yaygin bir sorun tasinabilir jeneratörler kis boyunca birkaç ay oturduktan sonra düzgün çalismiyor olmasidir. Ya baslangiç ??ya da çalistirabilirim zaman kabaran ses yok. Bu daha çok yakit parçalayarak ve sigara kullaniminin ikinci jeneratör kadar sakiz halinde ayrilan neden olur. Jeneratör RVing önemli bir parçasidir ve güç bir realiable kaynagi olarak dikkat alinmalidir. Birkaç ay için tasinabilir jeneratör bosta izin verirseniz, size sorun bunu kullanmayi deneyin veya acil gelir ve bunu kullanmak için gereken bir sonraki zaman olacak emin olabilirsiniz.

Bir rv tasinabilir jeneratör dikkat çekmek için, önce bir güvenlik kontrolü yapmalidir. Bir rv tasinabilir jeneratör ile büyük tehlike karbon monoksit oldugunu. Bu egzoz yasam alani içine sizinti olamaz sizinti olmadigindan emin ve olmak için egzoz sistemi incelemelisiniz. Bu önemlidir, küçük bir sizinti sizi öldürebilir kadar yeterli karbon monoksit olusturmak için izin verebilirsiniz. Ayrica karbon monoksit için izlemek için yasam alani bulunan karbonmonoksit dedektörleri faaliyet olmalidir. Jeneratör rv motoru ile ortak yakit tanki paylasir, ama farkinda olmadan yakit bitmesini jeneratör tutmak için 1/4 tanki da kapanir. Rv seyahat ederken jeneratör faaliyet olabilir. Bu çati rv serin tutmak için aracin birim daha klima monte kullanmak verimli aslinda daha enerjidir.

Bazen bir konunun en önemli unsurlarindan hemen belirgin degildir. Tam bir resim almak için okumaya devam edin.

Bir hazir-go durumda jeneratör tutmak için, bunu en az yüzde 50 yük en az 2 saat boyunca ayda bir kez en az bir jeneratör çalismalidir. Bu isiklari açma anlamina gelir, klima, beyaz esya veya baska bir sey normalde tasinabilir jeneratör kapali çalistirin. Bu, tüm nem sistemden kaldirilir emin olacaktir, tüm parçalari iyi yaglanmis ve hiçbir karbon birikimi yoktur vardir. Her zaman yapilmasi gereken baska bakim tamamlandi ayrintilar için kullanim kilavuzu kontrol edin.

Ayrica rv tasinabilir jeneratör kullanim saatlerine göre planlanan bakim yapmak gerekir. Yine kullanim kilavuzu gereken ne özel bilgi vermek ve hangi araliklarla olacaktir. Düzenli olarak rv tasinabilir jeneratör kullanarak, size yolculuk zevk için elektrik saglamak için gerektiginde bu güvenilir ve kullanima hazir olarak bulabilirsiniz.

Bu jeneratör yetkililerin en son bu. Bu fikirleri asina sonra, bir sonraki seviyeye tasimak için hazir olacaksiniz.