Parlama hiçbir kamyon 4 adet de yapabilirsiniz

Daha fazla yetenek Jimmy, daha fazla yetenek. Bu tam cümle her sabah benim aptal yöneticinin pasta delikten yayilan. Görüyorsunuz, o ben tablolar beklemek restoranin müdürü. Bunu duymus olabilirsiniz; Jolly en Cantina. Her neyse, Jolly “. Atmosfer” bazi üretimi için bir girisim kitsch ile doldurmak bu restoranlar biridir oluyor Ve, en bir Jolly çalisani olarak, mümkün oldugunca neseli oldugu yetenek ve hareket ile benim üniforma doldurmak için benim isim.

Benim patron, Miles olmasaydi is o kadar kötü olmazdi. O çok ciddiye rol almak bu restoran yöneticileri biri. Biliyor musun, bir kravat ve o kahvalti için jet yakiti yiyor yemin ediyorum bu kadar hizli etrafinda çalisan bir sivilce delikleriyle dolu yüzü olan süper siska adamlardan biri. Peki, Miles ve oldukça en Jolly üniforma gereksinimlerine göz göze görmüyorum. Ben kurallar ortaya koyar ki minimum don, ama Miles tamamen vasat olarak benim çabalari görür. Her sabah o yetenek ile bana bombalayan nedeni budur.

Ben bir Cummins dizel ile benim 2002 Dodge Ram, gezinirken tablolari bekleyen degilim zaman. Bu bebek 12 “asansör kiti ve 44” canavar Mudders yüksek gök oturur. Bir AEM alimi, Kenar enjektörler, bir Superchips Flas Paq ve MBRP 5 “egzoz var. Söylemeye gerek yok, eski Dodge teçhizat bir kötü-esek canavar.

Geçen gece, sirtima Miles ile bir zihin-uyusturucu vardiya sonra eve sürüs, ben yerel polis tarafindan çekilen var. O ortalama bir, babaannenin çok eski oldugu için bir bilet verirdim polis türüdür. Ben inanamadim, ama eski Roscoe benim lastikler için beni çekti. O da tekerlek kuyu altindan çok uzakta disari çikmis oldugunu söyledi. Ben bu konuda yapmasi gereken ne Barney Miller soruldugunda, o ilk bir siper isaret fisekleri almak, sonra bilet ödeme söyledi. Ben duyabiliyordu vardi; fazla yetenek Jimmy, daha fazla yetenek.

Ben sakinlesti zaman, ben Miles ile benim yetenek sorunu çözmek yardimci olmak için bu siper isaret fisekleri kullanabilirsiniz fark etti. Bu sürünme fazla yetenek isteseydi, o büyük bir sekilde bu-almak edecekti. Planim sadece fisekleri yüklemek ve sonra yapmis oldugum ne Miles göstermektedir. O daha yetenek sorar dahaki sefere, ben sadece benim kamyon yaptigi dikkatinizi olacak. “Orada ya Miles gitmek, tüm parlama / size isleyebilir yetenek.

2 gece sonra ben hasta olarak adlandirilan ve benim dostum, Juan kapsamindaki benim vardiya vardi. Onun Devre arasinda Juan Miles deli buhari ve dinlerdim herkese adimi küfür oldugunu söylemek için çagirdi. Bana bir Goldbrick ve siradanlik için bir sampiyon çagiriyordu. Bu benim kamyon içine zipladi ve Jolly Miles ile disari için var asagi hizlandirdi beni çok deli var.

Ben arkasinda bir sigara sigara Miles casusluk zaman Jolly sadece alevlendi benim öfke var. Düsünmeden, ben o eski Cummins üzerinde gaz püre ve siyah bir duman dev dalga I Miles ‘Merkur XR4Ti-canavar kamyon tarzi üzerinde Dodge dogru baslatti. Bu büyük Mudders tüm Jolly geri çok üzerinde enkaz atma, cam ve metal kadar çalkalama edildi. En iyi bölüm Miles ‘yüzünde aptal bir görünüm, ama benim yeni siper isaret fisekleri benim teçhizat çizilmeye uçan enkaz tutulan yol degildi!

Sonunda, isimi kaybettim, ama tas ocaginda yeni bir asagi var. Saat ve ödeme büyük ve artik Miles ile ugrasmak zorunda degilsiniz. Ve, ben ile ugrasmak zorunda tek yetenek hala kamyon korumak büyük bir is yaptigini siper isaret fisekleri ve serin kümesidir.