otomobil fuarlarinda için s80 ve c30, volvo en girenler

Biz 2006 yili baslarinda bölgelerinde hala olmasina ragmen, zaten olmustu birçok otomobil Amerika Birlesik Devletleri’nde degil en büyüleyici ve en umut verici üretim araçlari özellikli hem de diger ülkelerde sadece gösterir. Bu otomatik da gösteriyor otomobil üreticilerinin konsept araçlar göstermek için mekan oldu.

Volvo örnek araçlarin bu büyük vitrin geldiginde sirket disinda kalan olmaz emin yapti. Cenevre Otomobil Fuari’nda sirasinda, sirketin girdi zaten bir üretim araci olan 2007 Volvo S80 oldu. 2007 Volvo S80 lüks bir araç ve bu temelde Audi A6, Acura RL, BMW 5 serisi, ve Lexus ES 350 ve seviyor ile yarisiyor. Üretimde zaten olsa da, bu araç gelecek yilin ilk çeyreginde gelen satisa baslamak istiyorum.

Detroit Auto Show Volvo Cars bir konsept araç olarak tanitildi Volvo C30 göstermek için mekan oldu. Ancak sirket zaten Volvo S80 ayni zamanda civarinda satilmaya hazir olacagini o kadar ki bu araç üretiyor. Büyük olasilikla, bu araç Mini Cooper, Scion XB, Golf GTI ve Audi A3 ile rekabet olacaktir. Bu modern bir spor araba gibi etrafa yol almaktadir.

2007 Volvo S80 güvenlik özellikleri Volvo araçlari ile donatiyor bu tipik olanlar gibi hala. Bu zarif araç henüz sirket seçkinci olmayacagini iddia ediyor. Bu araç zaten, 1999 yilindan bu yana üretimde 2.007 geldi ragmen, yeni sürümü daha egrileri, bir daha sik bir görünüm, hem de sportif bir aura gibi görünüyor yeni ön serit gibi küçük yükseltmeleri ile gelirdi.

Volvo C30 zaten Paris Otomobil Fuari sirasinda, bir üretim araci olarak tanitilacak ayarlanir. Çekmek ve kentsel yerlerden genç ve aktif kisilerde getirmek gibi bu araç öncelikle çok tasarlanmistir. Güvenlik özellikleri ancak bu yeni bir sportif bir dokunus ile birlikte henüz çok daha sik itiraz saglar Volvo standartlari hala dogru olan.

Bu islevsellik, performans ve dayaniklilik açisindan en iyi sunmak için için Bu arada, herhangi bir Volvo araç mükemmel bakim hak ediyor. Volvo parçalari için bir ihtiyaç varsa, kalite Volvo parçalar sunan Volvo parçalari gibi güvenilir otomobil parçalari saticilari ve Kullanilmis Volvo parçalari bir çift vardir. En popüler Volvo parçalari bazi özel hazirlanmis Volvo S60 parçalari, ve Volvo S80 bölümden olusur sundu.