olaganüstü sepet

Sidecars her zaman gülmek için iyi olmustur, ve en iyi sitcoms ve komedi filmleri bazilari oldukça sik motosiklet ayrilmis olma, onlari özellikli var, ama göründügünden çok ulasim bu essiz moda daha var. Bazi Jaguar Cars bir sepet üretim sirketi olarak hayatina basladi ögrenmek için sürpriz olacaktir.

Önce daha fazla yolcu tasiyan bir iyi niyetli yöntem daha besik gibi bakiyor erken hasir modelleri ile, yirminci yüzyilin basinda sahneye çikti, ama araba vücut gelistiriciler sektörüne tasindi gelisimi hizli geçti. Wicker çesitli kalite hem açik ve kapali modelleri yerine, disari edildi. 1912 T.F. olarak Birmingham Watson, Ingiltere terasli evler kenarindaki pasajlar ile erisime izin verecek bir katlanabilir sepet icat etti. Bugün, WATSONIAN Squire sirket sepetleri üreten is devam etmektedir. AJS 1913 yilinda bir ‘D’ modeli motosiklet ve sepet tanitti, teknik direktör yapimi sepet CWHayward tarafindan imal edilmistir. Bu tam yayli sepetleri sevgiyle insa ve deri döseme ile donatilmis edildi. Bir hava üst günümüz düsünce tarafindan görünebilir garip gibi, yan yana oturdu iki yolcu, korumak için ekstra olarak geldi. Motosiklet en yakin yolcu bir yeke yardimiyla sepet yönlendirmek olacaktir.

Bir ‘kiyafet’ (motosiklet ve sepet) sürme popülerlik, zaman içinde dalgalanma olmasina ragmen, en parlak ellili ortasinda önce oldugunu hiç süphe yok. Otuzlu zor ekonomik zamanlarda, bir kiyafet otomobil için bir alternatif oldugunu ve havacilik endiseleri de dahil olmak üzere sirketler, sayisiz sepetleri üretiminde dahil oldu. Ayrica otuzlu, Rusya’nin Uralmoto Zavod hala Versailles Antlasmasi ile sinirli olan BMW, isbirligi modelleri üretti.

Savas yillarda, sepetleri askeri önemli bir rol oynamaya vardi. Simdiye kadar yapilmis en çok yönlü makineleri Etkileyici bir off-road yetenekleri verdi kombine bir tahrik sepet tekerlegi özellikli BMW R75, fark kilit, seçilebilir düsük aralik sanziman ve geri vites, oldu. R75 tasarimi da kendi Ural ve Dnepr modelleri üretmek için Ruslar tarafindan kabul edilmistir. 1940 ile 1944 arasinda, Zundapp genellikle bir sepet eslik etti KS750 üretti. Makine, hizli manevra kabiliyeti, güvenilir ve çok kullanicilari tarafindan sevilen olmasina ragmen, o da pahali oldu. Sepet genellikle monte makineli tüfek faaliyet gösteren bir topçu tarafindan kullanilmistir. Ancak, tüm bu teklifleri önce, Birinci Dünya Savasi’nda kullanilmak üzere sepet tasiyan bir makineli tüfek insa Wolverhampton Clyno, Ingiltere geldi. Sidecars dünya çapinda polis güçleri tarafindan kullanilan, olmus ve hala var.

Hepimiz katilmak için heyecan verici bir spor olmaktan dogru disinda makine dengelemek için parça üzerinde asili sepet yarisçilar dramatik görüntüleri gördüm, o da oldukça sepet yaris olaylar hala popüler neden oldugunu, bir seyirci açisindan eglenceli oluyor hiç. Iyi parça ve yol gibi, sepetleri de dünya çapinda Motocross, Enduro ve Grasstrack olaylar rekabet.

Sepetleri ilgi ellili bu yana azaldi ragmen, kiyafetler için özel kulüp toplantilarina katilmak birçok meraklilari hala var.