neden serbest kamyon sürüs okullar bakmak attractive_

Ücretsiz kamyon sürüs okullar uzun süreli kariyer için bir kapi açin ve hayallerinizi yerine getirebilir. Sadece hayal, “büyük Kulesi” onlar dev tirtillar gibi karayollari boyunca kereste olarak genellikle birkaç araba uzunluklari kapsayan, yolun gerçek canavarlar. Böyle bir araç sürüs düsünmek paralel park yeterince zor bulur ortalama sürücünün akla hayale sigmaz, ve hakli bir tepki olacaktir. Özellikle ücretsiz kamyon sürüs okullarda egitim ile, bu behemoths birinde yol lastik koymak kolay degildir.

Yetkili ve usulüne uygun olarak lisansli kamyon sürücüleri için talep tirmanmaya devam ettikçe daha fazla insan, ancak, plaka kadar artiriyor. Bugüne kadar, ABD’de yaklasik 8 milyon lisansli kamyon sürücüleri, ve henüz sirketler hala yeterli bir sürücü havuzu korumak için çabaliyorlar. Uygun kimlik bilgilerine ulasmada temel sorun ücretsiz kamyon sürüs okulu ile çözülebilir hangi, genellikle mali oldugunu. Ancak, bazi uyarilar dikkate alinmalidir.

Sürüs isler ABD’de bol ve güvenilir kamyon sürücüleri için talep yüksek., Çünkü Lisansli sürücüleri (traktör / treyler ve kamyonlar) 8-milyon sayisi yaklasik, tedarik kisa olmasina ragmen. Temel nedeni sertifikali kamyon sürüs okullar pahali ve bunlari katilmadan önce dikkatli olmalidir ragmen birkaç, ücretsiz kamyon sürüs okullar tarafindan telafi edilebilir, bunlari göze olabilir.

Bu 35.000 $ bir kamyon sürücüsü miktarinin yillik ortalama kazanç, traktör / römork sürücüleri (6 aylik deneyimi göz önünde bulundurarak) daha da kazanmak ise düsünülmektedir. Ayrica, bir sürücü olmak için, bir sinavi (yazili ve yol) sonra elde edilebilir ticari bir sürücü belgesi / LIK gerekir. Bu nedenle, egitim siniflari için ihtiyaçlarini karsilamak için, kamyon sürüs okullari geldi. , Tüm taninmis ve sertifikali ve elde edilen egitim yararsiz olmasina ragmen. Iyi olanlari yol acil islemek için nasil sürüs kurallari ve düzenlemeleri, açik bir anlayis elde etmek için yardimci; tezleri kamyon tasima için kaza ve diger ana konulari kaçinin. Bununla birlikte, yukarida okul maliyetlidir. Bu nedenle, ücretsiz kamyon sürüs okullar çözüm olabilir.

Yilindan bu yana, taninmis sürüs okullar birçok kisi tarafindan uygun degil yüksek ücretler var. Bu nedenle, mevcut seçenekleri okulun kendisi (faiz oranlari yüksek) veya disaridan ya bir kredi almak (düsük faiz oranlari ile bankalar gibi) ve kazanç ise kredi geri ödemesi vardir. Yine baska bir seçenek onurlu taburcu askeri personel için herhangi bir sart olmadan ücretsiz egitim programlari saglar Roehl Onur Programi gibi ücretsiz bir kamyon sürücü kursu,, katilmak.

Eger kurs tamamladiktan sonra onlara katilmak bir sartiyla bazi sirketler tarafindan desteklenen bazi ücretsiz kamyon sürüs okulu vardir. Ancak, ödeme bu ücretli sürüs okul disinda mezun olanlara göre (genellikle sent basina mil dayali) azdir. Bu nedenle, dolar 3.500 yüksek ücret ile onaylanmis kamyon okullar katilmak ve daha yüksek bir ödeme almak için daha iyi olabilir.

Olanlarin mali kisitlamalari için, ücretli olanlar çok daha düsük bir fiyata CDL almak için temel egitim gerekli saglayan toplum temelli programlar katilabilirsiniz. Olsa da, bu cemaat okullari ücretsiz kamyon sürüs okullar oldugunu unutmayin.

Gerçek ücretsiz kamyon sürüs okullar potansiyeli en yüksek kamyon sürücüleri olduklarini umut ücretsiz binmek degil olmasidir. Her sey bir fiyat için geliyor ve bu maliyet daha az egitim sadece beklenenden daha yüksek bir fiyat etiketi tasiyabilir. Yeni ögrencilere dikkat!