nasil motosiklet kask için boyutuna

Hiç uymayan bir motosiklet kask oldu mu? Rahatsiz edici olsun yok? Eger sürme gibi sizi rahatsiz edebilir ama ayni zamanda çok tehlikeli olabilir Sadece. Bu size dogru boyutu almak emin olmak için zaman ayirin yeni motosiklet kask satin zaman emin olmak için çok önemlidir.

Yeni kask için boyut basinizi için en iyi yollarindan biri ölçmek yardimci olacak bir arkadas elde etmektir. Bir baska sey, bir bez ölçüm bandi gerekir. Arkadasiniz yaklasik bir inç sizin eyeline üstünde alin çevresinde ölçüm bandi tutun var. Ama bir inç daha sonra basinizi roundest oldugu için yukari tasimak biraz daha yüksek ise o basinizin en büyük parçasi oldugundan emin olun. Simdi arkadasin belirtilmeli bu nokta etrafinda bant ölçme bez sarin ve bas inç / santimetre olarak ne kadar büyük ögrenmek. Simdi bu ölçü almak ve asagidaki bilgileri geçin.

Motosiklet kask genellikle birçok çesitli boyutlarda gelir. Xsmall, küçük, orta, büyük, bu boyutlari neredeyse mevcut oldugu garanti edilir XLarge. Birçok yerde hatta xxsmall ve xx büyük var. Sizin ölçüm 52-53 cm arasinda düserse o zaman boyutunu bir ekstra küçük olacaktir. Eger 54-55 cm arasinda düsersen Bedeninizi küçük olacaktir. Eger 56-57 cm arasinda düsersen Bir orta giyecek. Bir 58-59 cm arasinda düsersen büyük bir kask giyecek. Eger 60-67 cm arasinda düsersen size ekstra genis giyecek. Dolayisiyla, sadece ölçüm almak ve giren ne boyutu görmek. Her zaman bazi kask denemek ve bazi boyutlari uygun görmek için yerel bir magaza bulmak için iyi bir fikir!

Bir kötü boy kask var sadece rahatsiz edici degil, ama ayni zamanda tehlikeli olabilir unutmayin!!

Burada çok kendi motosiklet kask için arama baslatmak için iyi bir yerdir.