nasil bir motosiklet ceket seçerim

Motosiklet ceketleri dünyasinda, bu basini döndürmek sizin için dogru olduguna karar çalisirken yaptigi seçim için pek çok farkli seçenek vardir. Bir satin alirken dogru seçim yapmak emin olmak istediginiz motosiklet sürme zaman motosiklet ceket sizin için çok önemlidir.

Motosiklet ceketleri için en popüler seçimdir deri, bu delikli ve renkli dahil birkaç farkli stilleri gelir. Çogu durumda, deri motosiklet ceketleri bu iki karsilastirdiginizda gerçekten birbirinden tamamen farkli iki konu olan, binicilik ve yaris dahil birkaç farkli sektörler için tasarlanmistir.

Yaygin olarak da motosiklet ceketleri kullanilan ve olan malzemenin diger tip daha popüler dünya çapinda birçok üretici tarafindan kullanilan hale geliyor örgü tekstil malzemesi ceket hale geliyor. Bakimi çok kolaydir çünkü eger tekstil malzemesi popüler hale geliyor, bu dayanikli ve ayni zamanda dikkat çekmek için çok kolaydir.

Sizin için dogru olan ceket karar verirken, bir kaç sey orada düsünebilirsiniz. Bir size gereken ceket boyutudur. Bir boyutlandirma grafik veya dogru boyutunu belirlemek için bir rehber kullanabilirsiniz. Baska bir seçenek en dogru okuma almak için ölçümler almis olmaktir. Diger bir faktör cepler oldugunu. Eger cepleri bir sürü bir ceket alirsaniz, o zaman depolama için daha fazla yer olacak.

Bir ceket satin alirken düsünebilirsiniz diger faktör ceket su geçirmez olup olmadigini degil. Ister inanin ister inanmayin, her zaman kuru olmayan kosullarda binmek olacak, ve bir su geçirmez ceket olan herhangi bir yagmur disli yok, özellikle de düsündügünüzden daha kullanisli gelebilir.

Bir motosiklet ceket satin alirken Havalandirma da bir faktör olacaktir. Bir Bacali ceket sicak sürme kosullarda size sogumaya yardimci olacak daha iyi hava akisi ve artan havalandirma saglayacaktir.

Son olarak, çogu motosiklet ceketleri Eger sürüs pozisyonu oturan daha rahat bir oturus için yardimci uzun kollu ile yapilir. Onlar esneklik artan bir düzeyde saglamak.