nakliye konteynirlari satin alma ve ise

Shipping Container satin alma, satis, kiralama, ve degistirme zor bir is vardir. ContainersFirst ve ekibi 25 yili askin sirasinda nakliye konteyner sektöründe çalisan ve bu konteyner nakliye konusunda yaygin bir bilgiye sahip olmustur.
ContainersFirst bir isletme sirketi nakliye konteyner ve tasinabilir insaat sektöründe istedigi tüm gereksinimlerini karsilamak için çalisir. Onlar satin almak veya kiralamak ve büyük hareketli sitesi ofislerine 20ft Olagan Amaç konteyner bazi temel ekipman satmak. ContainersFirst yükleme pencereleri, whirlybirds, kapilar, ve daha bir çok basit güvenlik kilidi kutularindan sirket ihtiyaçlarini karsilamak için tüm konteyner degistirmek için yetenegine sahiptir. Satin al, satis veya kiralama için konteyner nakliye büyük bir çesitlilik bu tip ile, herhangi bir baska bir yerde aramak gerekir. Bir isletme sirketi kisiler uzman satis ekibi ContainersFirst eger çözüm masalarindan bulunmaktadir.
Onlar ile ilgileniyor konteyner nakliye iki türü vardir.
1) yeni konteyner nakliye:
ContainersFirst gösterir ve yepyeni Denizcilik Konteyner ile ilgilenir. Çesitli marka yeni Nakliye Konteynerler hakkinda bir örnek görünüm elde etmek için kendi web sitesinde tüm ayrintilari. Genel veya Olagan Amaçli Depolama konteyner nakliye boyutlari ve bir tür çoklugu gelir, bu 12m, 6m, ve 3m kaplar içerir. Bu nakliye konteynirlari özel veya sirket ihtiyaçlarini karsilamak için bazi aksesuarlar takilabilir, ContainersFirst kullanilabilir mutlak bir yelpazesine sahiptir.
Yeni konteyner Araligi:
* Genel veya Olagan amaçli nakliye konteyner çogunlugu depolama ihtiyaçlarini karsilamak için mükemmel bir depolama sonucu vardir
* High Cube depolama konteyner nakliye yaklasik normal Ihtiyaç Nakliye konteyner daha 30-32cm yüksek, High Cube saklama kabi büyük ögeleri saklamak için harika bir sistem ve mükemmel bir ve büyük bir depolama çözümüdür.
* Iki palet genis ve yüksek küp konteyner:
Bu depolama nakliye konteynirlari sadece 30cm veya standart veya normal Ihtiyaç Shipping Container daha yüksek 32cm degil, ilave bir 6-8 cm daha genis olan, bir katta yan yana monte Avustralya standart göre 2 standart paletler saglar. Bu 2 palet genis sevkiyat kalemleri ve depolama tasima için idealdir.
2) Ikinci El konteyner nakliye:
ContainersFirst gösterir ve ayni zamanda ikinci el Denizcilik Konteyner ile ilgilenir. Çesitli ikinci el konteyner nakliye hakkinda bir örnek görünüm elde etmek için kendi web sitesinde tüm ayrintilari. ContainersFirst, ise ve satis satin almak için kullanilabilir konteyner nakliye toplam ve tam yelpazesine sahiptir. Çesitli 12m dahil olmak üzere kendi stok boyutlari, 6m, ve 3m var. Bu nakliye konteynirlari özel veya sirket ihtiyaçlarini karsilamak için bazi aksesuarlar ile donatilmis ve bu nakliye konteynirlari tamamen kilitlenebilir, korunan ve depolama için idealdir olabilir.
* Bazi tehlikeli maddeler
Ayrica ContainersFirst tarafindan kisaca sunulan bazi tehlikeli maddeler konteyner nakliye, vardir.
Tehlikeli madde kaplari sirket tehlikeli mal saglamak ve bir kenara güvenli ayarlar tamamen saglam, hareketli konteyner, oluyor tehlikeli bir iyi bir saklama kabi kullanirken, güvenli ve güncel yerine getirmek Is Sirket huzur vermek için mevcut mevzuat yerine yasalari.