motosikletler için pratik bir cep bisiklet kullanarak

Onlar hizli oldugu için bize bazi motosiklet zevk ve onlar hakkinda büyük bir görünüme sahip. Kendimizi bize geri tutmak için hiçbir sey bir sürme hayal edebiliyoruz. Hayal yok tek sey bir binmeyi kesfetmek olacaktir ne kadar kaba.

Bir bunu hafife etmektir dikkatli olmak gerekir bu motosiklet hakkinda özellikleri. Bunu düzgün ya da güvenli bir sekilde basmis degil ne zaman kritik bir kazaya neden ve ve çevrenizdeki insanlara zarar gücüne sahip bir motorlu araç oldugunu saygi gerekir. Biz bir cep bisiklet ile baslamak için en kolay bulabilirsiniz.

Bu minyatür ölçekli motosiklet neredeyse her yerde onlara binmek, çünkü iyi ve bir motosiklet daha bunlardan biri sürücü yetenegi varsa bir sorun olmamali. Onlar yaklasik iki metre daha kisa sonra ortalama disinda bir motosiklet ile ayni görünüme sahip. Neden onlari eglenceli hile yapmak için size yardimci sürücü basit olmayabilir. Bazi bireyler de birbirlerine yaris etmek için kullanacagiz.

Esasen bu bisiklet eylem büyük bir görmek ve yaklasik 70 mil hiz dokunmak edebiliyoruz. Bu asinma iyi bir anlasma ve onlar üzerinden ve çünkü temel parçalari yerine hazir olmak gerekir bu konuyor oldugunu gözyasi. Degistirilmesi gerekir parçalarin sayida dis bagli.

Muhtemelen iyi bir anlasma disari yanma olacak – hangi gövde panelleri, scuffed çizik, ve hatta belki de tamamen sökük olacak anlamina gelir. Onlar inanilmaz derecede yüksek fiyatli degil – ama sadece özel olarak markasi ve modeli için kullanilan bir tane unutmayin.

Eger vermek istedigine istemiyorsaniz bir cep bisiklet parçasi motorudur. Açikça bu bisiklet ve en pahali kalbidir. Kirmak ve bir garanti satin sürece tamir için para ödemek zorunda gerekir yapacak yapabileceginiz pek çok sey var.