motosiklet sürücüleri dogru sürme gözlük için çözüm aramak

Motosiklet sürücüleri tüm dogru sürme gözlük bulma sorunu ile çok tanidik. Gözleri korumak için basarisizlik açikça sürme macera zevk yetenegi engelleyebilir çünkü güvenlik, bir önceliktir. Pek çok perakendeci koruyucu gözlük sunarken, bu banka bozmadan yüksek kaliteli gözlük bulmak zor olabilir. Iste bazi ipuçlari.

1. Deger arayin. Gözlük yüksek reklami marka, özellikle stilleri, pahali olabilir. Herhangi bir arama motoruna yazin “motosiklet gözlük” – – Internet arama yaparak biniciler kendi yerel motosiklet magazalar tarafindan gerçeklestirilir ötesinde, büyük bir seçim bulabilirsiniz. Bu Global Vizyon Gözlük ve SOS Gözlük gibi markalarin yüksek fiyatli rakipleri karsisinda,% 50 veya daha fazla tasarruf saglayabilir.

2. Kirilmaz polikarbonat seçin. Tüm motosiklet gözlük üretmek için daha fazla maliyet polikarbonat, yapilmis lensler sunuyor degil. Polikarbonat yaris arabasi ön camlar olusturmak için kullanilan ayni sert malzemedir. Bu biniciler diger araçlar düsebilir veya havaya hareketli olmak tas gibi enkaz karsi maksimum koruma almak anlamina gelir.

3. Dogru lens seçin. Açik lensler gece sürüs için giyilir ise genellikle, koyu renkli lensler, gündüz sürme için kullanilir. Degistirilebilir lensler ile gözlük tek bir çerçeve üzerinde lensler degistirmenize izin verir. Fotokromik motosiklet günes gözlügü bir binici rüyasi vardir. Aksam biniciler durdurmak ve gözlük veya lens degistirmek zorunda kalmazsiniz otomatik geçis temizlemek için gri renk lensler, yaklasirken.

4. Iyi bir uyum olsun. Dogru rüzgar, toz ve kir girmesini önlemek için, gözlük veya gözlük rahatça basini uygun olmalidir. Bir magazada gözlük çalisirken bu kolaydir. Web üzerinde satin alirken, ürünün büyük ya da küçük bas uygun olup olmadigini görmek için dikkatle ürün açiklamalari okuyun. Gözlük iade veya degistirilebilir oldugundan emin olun.

5. Ekstra özellikler arayin. Anti-sis lensler sisleme can sikici önlemeye yardimci olur ve görüs açik tutan bir madde ile kaplanmistir. Tutmak yardimci olmak için gözlük ücretsiz çizik, çizilmeye lens kaplamalari arayin. Çikarilabilir köpük dolgu biniciler genellikle düsük sürme hizlarda gerekli degildir dolgu üzerinden alma seçenegi saglar.

Sizin için en iyi gözlük arastirma için zaman ayirin. Motosiklet gözlük sag çifti sadece gözlerinizi korumak degildir. Onlar özgürlük zevk ve macera sürme temsil yardimci olur.