motosiklet ceket konfor ve koruma

Eh, onlar bilimsel ve pratik seçin. Bu ceket gibi motosiklet giyim konfor ve koruma sadece tarzi, ayni sey olmalidir. Ayrica konfor ve koruma hem de vermek zorundadir.

Ancak, özel dikkat edilmesi gereken bazi alanlar vardir. Onlara tek tek konusalim.

1. Malzeme. Motosiklet ceket ya deri ya da olmayan deri olabilir. Deri ceketler için en ünlü malzemedir. Ancak, örgü simdi de yaygin sicak sezonunda özel olarak kullanilir. Dupont Cordura, ölçek yaklasik 1000 denye kadar devam naylon bir form, de kullanilabilir.

2. Havalandirma. Günesin isi cilt zarar verebilir ve ayni zamanda bir terli ve rahatsiz sürüs neden olabilir nerede hava sirkülasyonu özellikle yaz aylarinda gereklidir. Riders onlarla havalandirma fermuar var ceket satin alabilirsiniz. Bu fermuarlar genellikle hava almasini saglamak için koltukalti ve diger havalandirma delikleri altinda bulunmaktadir.

Uygun entegrasyon ceket uygulanir emin olun. Bir Velcro veya arkasinda bir fermuar önemli konfor saglayabilir. Cepler de eklenebilir – daha, daha iyi.

3. Barizlik. Biz aramak zorunda oldugu üçüncü sey diger biniciler hem de yayalar tarafindan uzaktan görülecek ceket yetenegidir. Barizlik motosiklet kazalari için baslica nedenidir. Baska bir binici görmek için basarisizlik ölümcül bir kusurdur. Bu sorunu çözmek için, biniciler yansitici malzeme ya da parlak renkleri ile ceket giymek gerekir. Scotelite kullanimi da bir yansitici ceket neden olabilir.

4. Su geçirmez. Son olarak, bu su geçirmez ceket bir sürme olmasi gerekir göz önünde bulundurmaniz gerekir. Binme hiçbir hava bilir – biniciler gitmek her zaman – bir günesli veya yagmurlu bir hava olmasi. Hiçbir sey, hatta sert hava onlari durduramaz. Bir binici olmayan bir su geçirmez ceket ile sürmek Ancak, o büyük olasilikla daha fazla sürmek zevk onu engel olabilir bu hastalik sahip olacak.

Binici ceketi su geçirmez tutulmasi da, kokmus kirli ve daha az emin olma hissi önlemek için bir yoldur.

Sorumlulugun aliciya ait olmasi. Alicilar da kolayca su geçirmez olma gücünü gevsek olanlar malzemelerle dikkatli olmalidir.

Nicholas Cage kalbinde Wild söylediklerini unutmayin: Iyi bir ceket ‘bireysellik sizin sembolü’ gibidir. Tarzinizi, konfor ve koruma – Bu nedenle, ceket bir kisi olarak yansitir.