motorhomes bugün iyi bir seçimdir

Karavanlar bugün gayrimenkul, arsa ya da tasiyamazsiniz evleri satin almaktan daha iyi bir seçenektir. Yükselen ev fiyatlari bu kez ve daha yüksek bir hareketlilik yasam tarzi yilinda motorhomes için gitmek mantikli. Çok sarki yaptim gidenlerin çogu öngörü ve iyi bir seçim övüyor.

Karavanlar genellikle eklentiler ama bütün bir araç kendileri. Bu oyuncak kamyonu ve kamyon kamp gibi daha küçük RVs aksine mevcut araçlarin bagli olmadigi anlamina gelir. Motorhomes kendi motoru var ve bagimsiz çekilebilir araçlar gibi tam araçlar olarak degil insa edilir. Onlar en lüks ve RVs (eglence araç) genistir. Satilik karavan bugünün zamanlarda büyük bir öfke vardir.

Birçok RV park ve kamp bölgeleri ülke çapinda türedi nerede RV sahipleri kamp araçlarinda çok. Motorum kendi kendisi olarak tatil ve yol gezileri için daha küçük RVs kiralamak olanlardan daha uzun süreler için motorum sahipleri kamp. Hizla seyahat ve sonra araç geri ya da gerçek bir ev geri dönmek gerekmez. Satis için modern bir motorum çok sayida oda, banyo, tuvalet, mutfak, üst kat, birçok yatak ve kanepe, elektronik cihazlar, her türlü, TV, hesaplar, uydu, kablosuz telefon baglantisi ile net ve kablo vardir. Bunun adi ve motorum sahip. Gerçek ev bir motorum belki büyük bir bahçe disinda, tasiyamam bu oldugunu hemen hemen hiçbir sey yoktur. Bazi motorum sahipleri bile bu siniri geçti ve araçlarin üzerine minyatür bahçeler insa etmislerdir.

Küresel ekonomik yavaslama kazasinda krizi ve satin alma evleri neden ve evler için kredi alarak bugün çok riskli bir teklif oldu. Birçok nedenle satilik motorhomes ustaca seçenegi dönüyor. Ev kredileri çok pahali, riskli ve kendi ilgi orani çok yüksektir. Bunun yerine büyük bir pahali ev insanlar üzerinde repo riske daha onlar gelemez motorlu evlerine dönüyor. Disinda nakit tasarrufu onlari yepyeni bir yasam tarzi saglar ve daha önce görmedigi bir dünya gösterir.

Onlar çok para kazanmak ve henüz istemek olabilir tüm lüks size. Onlar tasiyabilirsiniz disinda sadece modern bir ev gibidir. Siz de ayri bir araba satin almak gerekmez ve de bu size para kazandirir. Motorhomes yasayan insanlar kariyer ve hareket çalismasina izin gelir kaynaklarina sahip – Internet uzmanlari, serbest, hisse senedi yatirimcilarina, hizmet uzmanlari gibi. Eger ülke çapinda satmak için mal varsa, neden mal ve ailenizin tüm hisse senedi almak ve yerlere gitmek ve mal kendinizi satmak zaman tek basina seyahat tutun. Kolayca satmak ve evleri aksine mahalle emlak fiyatlari düsüyor dezavantajlari yok gibi motorum kredi oranlari daha ucuz da vardir.

Hükümet çok geçerli konut olarak motorhomes tanima basladi ve birçok eyalette yasal statüsü verilmistir.