Mini moto kargasa

Mini Motos Simdi yaklasik on yildir Ingiltere’de var olmustur. Ilk Motosiklet zaten mevcut olan parçalari ile birlikte Arnavut kaldirimli edildi. Özellikle bahçe makineleri küçük 2 zamanli motorlar, kullanilmistir. Bu tip bir motor hala birkaç model için günümüzde kullanilan ve bir ‘endüstriyel motoru olarak adlandirilir. Ama simdi mini moto bir revizyon verilmistir ve popülaritesi kapali almistir.

Mini Motos onlarin büyük süper bisiklet kuzenleri gerçek minyatür bulunmaktadir. Bugün yüksek performansli motosikletler gitmek tüm ayrintilari küçük ölçekli. Kaygan lastikleri, yaris kopya kaporta ve “süper bisiklet” renkler tüm mevcut. Genellikle yüksekligi ile 55 kilo 35 agirliginda sadece 15 ila 18 inç, bir uzaktan onlara bakarken onlar tam boy degil söylemek zor olsa da. Detay dogruluk kendi ‘soguklugunu’ ekler ve popülerlik böyle boyutlara onlari yükseltti ne en Kesinlikle öyle.

Güzel, Mini Motos de sadece zarif ölçekli modeller olmaktan öteye ragmen. Ileri mühendislik sadece biraz çirkin fiyatlarla yüksek performans seviyeleri onlari mancinik vardir. BLATA ve Polini gibi Avrupa sirketleri £ 1200 için adet satmayi – 2000 £ ama daha ucuz ve belki daha az güvenilir olanlar Çinli üreticileri ve maliyeti £ 180 yapilir – £ 400’dür. Pek çok model benzinli ve iki zamanli yag bir arada çalisan iki zamanli, 47cc motorlari, var. Bu bir monte için gereken garip görünümlü konumu ragmen, binmek için bir dik sevinç vardir. Kisa dingil mesafesi ve genel düsük agirlik onlara yildirim hizli dönüs ve çok hizli ve terra firma bu kadar yakin sürme heyecanini vermek gerçekten sarhos edici.

Mini Motos sürme zaman güvenlik önlemleri bir zorunluluk vardir. Eldiven, dirsek pedleri, dizlikler, bir deri takim elbise ve kask tüm her yolculuk için giyilmelidir. Bunlar olmadan, yol döküntü oldukça muhtemeldir ve daha kötü yaralanmalar mümkündür.

Bu küçük mucizeler yetiskinlerin boyutuna ragmen kendileri için, daha yaygin onlarin çocuklari için onlari almak ancak. Normal modellerin düzenli olarak anne çok daha yavas hizlarda disari max veya … daha hizli gitmek için onlari degistirmek için bunlari tüm ragmen, 35mph gidebilirsiniz. Ayrica, daha güçlü motorlar modelleri mevcuttur. GRC Moto tarafindan 15hp 50cc motor ile bir GRC RX sadece £ 1999 satin alinabilir.

Mini Moto patlama yaris ligler simdi yaklasik yedi yildir Ingiltere’de uygulamada olmustur yakin zamanda ve MM biten hiçbir belirti gösterir.

Mini Moto Yaris Birligi Eger Mini Moto test etmek için asagidaki kategorilerde sunuyor.

Yeni Isiklar (4.2 hp) Yas 6 – 15 kadar 35.9 Kg

Yeni Yildizlar (4.2 hp) Yas 6 – 15 36 üzerinde Kg

Yeni Üretim Yas 9 – 15 arasi bir agirlik limitleri

hafif üretim yas 16 + kadar 74,9 kg

üst düzey üretim yas 16 + 75 kg üzerinde

4.2 Kidemli Yas 16 + hiçbir agirlik limitleri

Supers Yas 16 + hiçbir agirlik limitleri

Yaris toplantilar Go Kart ve Mini Moto Parça at ülkeye etrafinda yapilmaktadir. Birçok ‘gelmesi ve Sürücü’ Ingiltere etrafinda parça ev sahipliginde uygulama oturumlari vardir.