lastikler hakkinda daha fazla bilgi saglar

Basinç üyesi

Her zaman lastikler için dogru basinç ne oldugunu ögrenmek için üreticileri el kitabi okumalisiniz. Ay boyunca, benim frenler için baski uygulanir ve ben arabada el kitabi okurken bu ne zaman arabama bir sürtünme sesi çikiyordu anlamak isteyen, bir mekanik digerine gitmisti. Eger dogru basinç araç için ne oldugunu bilmiyorsaniz, o torpido gözü iç bilgileri veya araç manuel bulabilirsiniz.

Kauçuk parçasi

Ham kauçuk ve çesitli kimyasallar bariz bir baslangiç ??noktasidir, ama modern lastik üretim bu tür pigmentler, tel, ve özel kumaslar gibi, bulmak için beklemek olmaz seyler bir çok kullanir. Sentetik kauçuk yapmak daha kolay oldu çünkü, insanlar daha az önemli onlarin lastikleri geri dönüsüm bulundu. Geri dönüsümlü lastik kauçuk bazi ürünler için yeni lastik yapmak daha ucuz olabilir çünkü Evet, bu çok sey için kullanilir. Ne eski ATV lastikleri ile ilgili bir karar ile karsi karsiya oldugunuzda, lastik kabul edilip edilmedigini görmek için yerel geri dönüsüm sirketi için sabirsizlaniyoruz. Hali park banklari itibaren, geri dönüstürülmüs kauçuk dayanikli ve ekonomik bir üründür.

Indirimler

Indirim Lastik Online satin hizla dünyanin birçok yerinde yakaliyor. Indirim Lastikler de aracin yönünü korumak oynamak için önemli bir role sahip. Ama Indirim Lastik ucuz bir alternatif temsil eder. Mekanik araç üzerine monte edilecek Indirim Lastikleri ile bekliyor olacak nerede, Yakin bir servis istasyonu için sürücü istenebilir. Bir Indirim Lastik satan tipik bir web sitesine oturum açtiginda, bir tür, boyut, magaza yeri, satin alma seçenekleri ve daha fazlasi gibi çok baglanti görebilirsiniz.

Çamur

Açili sirt çamur lastik uzak itti ve sirt bol olsun alir anlamina gelir. Eger çamur lastikleri, kum lastikleri, ya da tüm arazi lastikleri ariyor olun onlar size gülümseyen ve yolda tutmak için ne alir var. ATV, kum, çakil, çamur veya kar gibi off-road kullanim için tasarlanmis oldugundan fazla bir bir ATV kullandigi lastiklerin türüne baglidir. Dogru lastik ile, kum çamur oyun ve kaldirimda olabilir.

Düz lastik

Önce düz bir lastik üzerinde hiç bir mesafe sürme jantlar, ve bu pahali bir yedek yok edecek bilmeli. Ve araç jack zaman lütfen, size sadece eski düz lastik kaldiramazsiniz böylece biraz daha yüksek araç yükseltmek ama ayni zamanda yeni lastik koymak emin olun. Çok önemli.

Kar bölümü lastikler

Ya kar lastigi satin almak, ya da tüm sezon radyal ile gitmek. Birçok alanda yollar üzerinde buz ve kar varligi ölümcül bir tehlike olusturur zaman, kis aylarinda büyük önem tasimaktadir. Agir kar yagisi için orta alan bir bölgede yasiyorsaniz, ya da kisin daglarda sürüs planliyorsaniz, o zaman teçhizat için daha agresif bir çamur ve kar lastigi ile gitmek isterim. Bazen kar karsilastiklari kemer disinda yasayan ya da sürücüleri kayakçilar da her mevsim onlara asinma birkaç yil daha var, özellikle de dört mevsim lastikleri ve kis lastikleri kadar hareketli düsünmelisiniz vardir.

Çekis kismi

çogu insan çekis bakma ama daha iyi bir çekme saglayan ve makine için daha fazla güç ve çekis saglayan daha az kayma neden lastikler vardir. Yüksek çekis ile, traktör araç buzlu zeminde kayma olasiligi korkmadan yere kalmak yapabiliyor. Onlar çekis ve kullanimi saglayacak ile dayaniklilik artmistir. Onlari gömülü metal parçaciklar böylece kar ve buzda daha iyi çekis gücü saglayan çivili. Çekis için dört derece vardir: AA, sirt gibi A, B, C derece yükselir giymek, çekis genellikle azalir.

Ve nitrojen

Ve bu tür yerine kendi lastik hava nedeniyle çok avantajli NASCAR kullanimi azot, ki en az olarak azot otomotiv yarisçilariyla gaz kilometre artirildi. Ama siz de Azot ile lastik doldurarak sadece 5 ila 15% tarafindan gaz kilometre artirabilir. Ama fiyat baglidir ve yer yer degisebilir.