lastik kamyon yatak paspaslar ve çökerttigini ranger

Çok uzun zaman önce bir komsu onu büyük bir odun yigini bölünmüs ve yigin yardim etmemi istedi. Tabii, diye düsündüm. Bu proje ilerledikçe, benim zihinsel aci artarak kauçuk kamyon yatak paspaslar için benim takdir artti. Iste hikaye …

Bak, komsu enerji dolu bir oglu var ve birkaç diger çocuklar orada çok vardi. Bu yüzden onlar bir odun yigini insa ne kadar hizli görmek için bir yaris olsun. Simdi komsunun son model, yeni gibi, Ford Ranger pikap devreye giriyor.

Splitter gelen bitmis yakacak odun yigini kisa bir pikap mesafe var. Parlak kirmizi Ford tasima için kamyon. Bu yüzden ilk basta ahsap dikkatli bir hizda, sorumlu komsu oglu ile, yüklenir. Agir, tecrübeli mese parçalari dikkatlice Ford yerlestirilir. Ögleden sonra hizi artar için rekabet, giyer sonra da.

Dikkatli odun yerlestirme odun firlatir evrilir. Bu agir Simdi sakincasi, sert mese döseme ve firlatir on bes-yirmi metre disina alindi. Seyler ilerledikçe, ahsap kamyonun yatakta siçrama baslar. Neredeyse ezik hissediyorum. Emin duyabiliyorum. Darbeler daha hizli ve daha sert düser. Hizi hizlandirir.

Simdi ahsap her yerde darbeler arazi, iç, dis, arka cama, çamurluklar üzerinde yagmur yagiyor. Bu bir yikim derbi gibi. Bu gayet iyi bir kamyonun toplam imha var. Her yerde ezik, çizik ve hasar. Sadece birkaç saat içinde bir tahrip kamyonu. Bu inanilmaz.

Hiçbir kamyon yatak paspaslar gibi brüt hasar bir kamyon koruyabilirsiniz.

Ama lastik kamyon paspaslar bir SANE kisi normal kullanimda neden olur hemen hemen her zarar duramaz. Bazi ucuz yatak paspaslar ile pahali zararlardan kamyon kaydedin.