kullanilan Harley Davidson motosiklet satin alirken göz önünde bir sey

Yeni bir Harley-Davidson motosiklet satin almak oldukça kolaydir. Yapmaniz gereken tek sey, bir model almak Harley sürücü test, yerel saticilari ziyaret edin ve finansman veya tamamen ödeme oldugunu. Ancak, kullanilan Harley-Davidson motosiklet satin alma farkli bir hikaye. Zaten kullanilan bu yana, hemen anlasma kapanis dikkatli daha fazla olmalidir. Burada kullanilan Harley-Davidson motosiklet satin almak istiyorsaniz düsünmelisiniz seyler sunlardir:

Motosiklet tarihi – Eger henüz motosiklet sahibi iken meydana gelmis seylerin farkinda olmadigi için, onun tarihi bilmek gerekir. Bu kazalari yer aldi ya da su altinda kalmis olmasi halinde burada ögreneceksiniz. Harley kullanilan bir iyi satin almak istiyorum çünkü bu bilgi çok önemlidir.

Fiyat – Kaydetmek istediginiz çünkü Harley-Davidson motosiklet kullanilan satin nedenlerinden biri. Eger satin aliyor modelinin güncel piyasa degeri farkinda degilseniz, o zaman biraz arastirma yapmak için zamani.

Genel Durum – Eger her 1978 veya 2005 model satin olsun, motosiklet genel durumu göz önünde bulundurmaniz gerekir. Eger bir hasta bakimi motosiklet satin almis durumda satin alma tüm sorumlulugu alacak biri olacaktir çünkü bu göz ardi asla.

Dis veya motosiklet gibi performans gösterir. Ikinci el araba satin alma gibi, her seyi ve test sürüsü araç kontrol etmelisiniz. Ses ve motor kontrol edin. Paslanir, ezik, ve Harley fiyati etkileyebilecek baska seyler olup olmadigini kontrol edin.

Kilometre – kilometre okuma Harley-Davidson motosiklet dahil olmak üzere kullanilan araç türüne herhangi birinin fiyatinin ana temeli oldugu için, bunu kontrol ve sunuluyor fiyat üzerinde temel gerekir.

Yakinlik – Bu bazilari için çok önemli olmayabilir. Ama satilan kullanilan Harley motosiklet görmek almak isteyenler için, konumu çok önemlidir. Bir Harley-Davidson satici size yakin olmak olur, kolayca ziyaret ve firsatlar hizli yapmis olabilir.

Kullanici arka plan – Bu bir arastirmaci istihdam ederek iyice sahibi arastirmak ve sizin için bir rapor yapmak zorunda anlamina gelmez. Yapmaniz gereken tek sey elinde ise o motosiklet dikkat sürer nasil ilgili satici sorular sormaktir. Veya, ne varsa, sahibi karsilamak çevresindeki seylere dikkatli olmak için bir sans var. Süphesiz, o bir motosiklet sahibi olarak ne kadar iyi üzerinde net bir fikir alirsiniz.