kepçe kamyon süreci yenileme – i80 equipmentsi80equipment bir online yeni ve kullanilmis kova

i80 ekipmanlari – kepçe kamyon süreci yenileme

I-80 ekipmanlari yenilenmis kepçe kamyon ve diger ekipman satiyor. Satin alinir Her araç hiç satilmadan önce tam bir revizyon alir. Her araç girer isin kalitesi ve miktari I-80 satilan her biri arkasinda durmayi saglar.

Revizyon sürecinde ilk adim, aracin tamamen sökülüp olmasidir. O geldiginde her araç tamamen kontrol edilmesi için bu saglar. Ilave kutulari kamyonun kesti ve bir sonraki adima devam edilir. Kova kamyon daha sonra çok güçlü bir yag çözücü ile tamamen asagi püskürtülür. Bir kez yag alma tam bir güç yikama aldigi kamyon temizlemek için bir sans olmustur.

Islem bir sonraki adim, vücuda bölmenin içine yerlestirilmesi için aracin içindir. Kamyon fabrika astar tamamen asagi zimparalanir. Bir 320 kum zimpara boya her bit araç kurtulmak için kullanilir. Bu tamamlandiktan sonra ezik çekilir ve kamyon herhangi bir kötü metal degistirilir. Kamyon simdi repainted hazirdir. Kutulari ve tasiyici aracin korunmasi için Colar epoksi astar ile püskürtülür. Sonraki 2.8 endüstriyel emron boya uygulanir. Boya 100 derece için tedavi isi ve daha sonra yatak gömlekleri ve yürüyüs yollari ayni boya ile kalin 100 fabrikalari püskürtülür. Tüm boya, 120 galon Linex makinesi ile uygulanir. Makine bu tür kullanimi bize her kamyon tüm yatak gömlekleri ve yürüyüs yollari üzerinde bir garanti yer saglar budur.

Kamyon artik montaj defne hazir ve tamamen yeniden monte edilebilir. Tüm kirik parçalari bu müsteri tarafindan alindiginda kamyon iyi çalisir durumda olmasini saglamak için bu islem sirasinda degistirilir. Mekanigi defne kamyon için bir sonraki yer. Mekanik iletir her araç üzerinde 77 nokta kontrolünden gerçeklestirin. Bu islem sirasinda kontrol edilir mekanik parçalarin listesi vardir: motor, güç tran, direksiyon, süspansiyon, fren, elektrik sistemi, kabin, vücut, lastikler, jantlar ve jantlar.

Yenileme islemi patlama kamyon tamamlandiktan sonra, vinç kamyon ve kepçe vinç kamyon satisa hazir. Bu yenileme alana kadar satilik yere çikmak için kepçe kamyon hiçbiri. Bu süreç yerlestirilir yüksek standartlara I-80 müsterileri için kaliteli araçlari üretmek için saglayan seydir.