kentucky rv tesisleri

“Mavi çim” devlet benim favorilerimden biridir. Asagidaki Kentucky RV tesisleri herhangi birinden, sen, inanilmaz at çiftlikleri için gün jaunts almak üniversite sehirleri kesfetmek, yürüyüs ve balik ya da sadece dinlenmek ve tüm içeri alabilir

kentucky rv tesisleri

Kentucky – Bluegrass Devlet – eglence birçok farkli türde ev sahipligi yapmaktadir. Eger Churchill Downs ve Kentucky Derby görmek için bölgeye geliyor, ya da devletin daglarda yürüyüs ve tirmanmaya planliyorsaniz, size ve tüm aile için bekliyor eglenceli olacak emin olabilirsiniz olsun. Lütfen eglence araci Kentucky bir gezi istediginiz gibi otel rezervasyonlari ve maliyet ile sinirli olmaksizin, devletin kadar kesfetmek anlamina gelir. Bu yüzden RV hop ve sizi bekliyor birçok Kentucky RV tesisleri bulmak!

Kentucky eyalet parki 31 (aktivite ve boyutu için kapasiteleri degisen miktarlarda ile) bulunan RV kamp için site var. Ulusal Park Hizmetleri bazi tesisleri çalistirmak, ve tabii ki, devlet dagilmis küçük özel sektöre ait park vardir. Kentucky gelenekleri yaris ve üreme at hatta bazilari evcil hayvan sadece izin olarak, bu RV parklarda hissettim, ama atlari da. Vardir Bu yüzden bir site iyi bir fikir olabilir için rezervasyon (her ne kadar her zaman gerekli) verme – Eger yaris sezonunda bu da hizli bir sekilde rezerve edilebilir, bir otel yerine bir RV kalan planliyorsaniz bile, unutmayin.

Eger Churchill Downs alan, kalmak isteyen varsa burada karsilasacaginiz Kentucky RV tesislerinden biri Taylorsville, Kentucky bulunan Rolling Hills Camping Resort vardir. Bu konum minyatür golf gibi güzel bir manzara ve faaliyetleri ile, her zamanki ötesinde olanaklar sunuyor. Bu tesis teklif su ve elektrik (30 ve 50 hem AMP) yani sira su, elektrik ve kanalizasyon dahil sekiz siteleri de dahil 63 siteleri. Bir döküm site daha uzun kalmak planliyorsaniz de mevcuttur ancak kanalizasyon kadar kanca istemeyen.

Kentucky RV tesislerin bu çok daha daha var. Kenara RV sitelerinden, Hills Camping Resort Rolling da (bir gece veya daha uzun bir süre farkli bir ortamda kalmak istiyorsaniz) kabin sunuyor. Bir havuzu, jakuzi, balikçilik alani, minyatür golf sahasi, oyun alani, piknik alani ve kullanim için çamasirhane vardir. Tam hizmet tesisi, aile faaliyetleri de planlanmis ve içeri katilmak kamp için uygun olan

Kentucky Devlet, atlar için ünlü olabilir, ama ayni zamanda aile eglence için ünlü olmalidir. Mevcut faaliyetleri genis bir yelpazede, arti at yarisi heyecanini (ve hatta bahis) ile zevk için aile içinde herkes için bir sey kesin vardir.