kasa kapaklari rulo erisim – onlar en iyi

Eger yumusak bir kasa satin kavramaniz gerekir, elbette, Kapak teklifler kadar ne bir Access Rulo bir yük olsun. Seçmek için hangi dört model, kendi özel XT-Dial gerilim sistemi ile birlikte kilitleme mekanizmasi benzersiz bir slayt sahip, bu özel yumusak kasa sadece sizin için arama oldum her sey olabilir.

Agri-Kapak, Erisim hatti üreticisi, rakiplerinin en çok sürecinde bir merited ün kazanmaktan daha yildir brandalari üretmektedir. Ne için? En iyi kamyon kasa içinde bir dizi tasarimi ve imalati için bugünün ultra-rekabetçi otomotiv yedek parça kapsar. Ancak, çok fazla rekabet var, bu bir sirket kurmak ve isletmek, çigir açan basit mal saglamak önemlidir, tüm bu kalabaligin içinde sopa yapmak fiyat noktalarinda. Erisim Rulo kadar tüm sag dügmeleri kesinlikle itin kapsar.

Sunuluyor ne konusalim. Orijinal Erisim, Lorado, LiteRider ve Vanish – Her seyden önce, seçmek için hangi dört model vardir. Her seçimi farkli ve benzersiz bir sey ile kamyon sahibi saglar. Böylece, onlarin çesitli farkliliklari farkinda olmak istiyorum.

Cover Up Orijinal Rulo Agri-Kapak bir numarali satici olmaya devam etmektedir. En iyi kalitede çift kapli vinil üst ve alüminyum çerçeve tek bir birim olarak çalismasi için gelistirilmistir. Kurulum bir saatten az bir tek kisi tarafindan yürütülebilir. “Siki Bite” markali kelepçeleri kamyon yatakta yan raylari iç dudaklar için güvenli raylar ekleyin. Sekiz kelepçeler her satin alma ile saglanir; alti sekiz uzun yatak alicilar için kisa bir yatak için gerekli gerekli ise.

Sorgulamadan ragmen, en degerli karakteristik yan sizdirmazlik ve yan kilit sistemidir. Tente son derece hava geçirmez kapak olusturmak için tasarlanmis bir Velcro marka kanca ve halka sistemi yoluyla kapatir. Slayt kilit sistemi tüm birim için ek güvenlik uzanir. Kilitleme bagaj kapagi ile uyum içinde faaliyet gösteren, sadece sürgülü eylem tente kilitleme mekanizmasi kilitlemek veya serbest birakmak için gerekli hepsi bu.

Bir düsük profilli tasarim: Erisim Lorado bir uyari disinda orijinal ile ayni bilesenlerden tasarlanmistir.

Eger gerçekten en düsük profil akla arzu gerektigini, dedi, o zaman tonno Vanish yatirim gerekir. Bu son ürün yeniligi kamyon yatak raylari üzerinde “1/2 sadece bir düsük profilli musamba sahiptir. Hiç süphesiz, bu flashiest tüm modellerin görünüyor sahiptir.

LiteRider out-of-cep gider ile ilgili en ucuz olabilir, ama bu kaliteden ödün vermek zorunda anlamina gelmez. Bu küçük bileseni degisiklikler hariç diger kapaklari gibi çok üretim fabrikasinda yapilmis gerçegi göz önüne alindiginda, o da, uygun fiyatli, yüksek kaliteli bir üründür.

Gerçekten – bu kasa kapaklari Erisim genis spektrumlu ile hata bulmak zor. Bunun yerine sadece Velcro sabitleme diger modlar (Ben sahsen diger kasa üreticileri (birkaç Extang kasa için böyle bir kolay saglamak kapsar tarafindan gelistirilen conta ve kabugu sistemleri gibi sundugu takdirde çesitli ugruna, bu üretici için daha iyi olabilir yapici dokulu brandalari degisen derecelerde teklif eger bunu yaparken,) düzenleme kullanimli. Ve, bu, güzel ve daha karli olabilir.

Çogunlukla bu “istiyor” bu büyük kasa kapaklari birini satin birinin tutmali sey karsi. Küçük bir kaçidir Varsa Erisim toplamasi Tonneau Kapak, uzun ürünlerin tüm Agri-Kapak ailesiyle birlikte büyüyen kasa kapagi pazarda önemli ürünlerinden biri oldugunu, kusku olmalidir. Ayrica, ayni zamanda en çok satan kamyon kasa kapaklari biri sürpriz olarak gelmelidir.