kargo gömlekleri – ayni sekilde sunulan koruma ve stil

Ben 23 yasiyorum ve San Diego, California egitim ve benim tutkum kamyon oldugunu. Ben 20 yasindan beri bir Dodge Ram sürüs ve ben bunu para yer verildi harcama edilmistir. Ben son yillar boyunca sadece kamyon aksesuarlari üzerinde 10.000 dolar geçirdim düsünüyorum. Ben Ram her parçasi seviyorum çünkü ben bir kurus pisman degilim. Örnegin geçen hafta, yaklasik 800 dolar için Tekerlek Nerf Bar bir Go Rhino 6000 Serisi Lastik Tekerlekli satin alinan ve harika görünüyor. Ama aracin iç ihmal oldugunu itiraf etmeliyim.

Simdi bir sorun var: benim kamyon gördügünüzde, harika görünüyor, ama daha yakin gelirse koku ve benim son Burger King yemek kalintilari oldugunu, hali üzerinde bos bira kutulari çamur görebilirsiniz, hangi korkutmak için yeterlidir . Ama bu durumu degistirmeye karar verdi. Önümüzdeki birkaç hafta içinde ben dikkate benim arabanin temizlik ve konfor almak istiyorum. Ciddi Çünkü kamyon sicak görünüyor eger mantikli degil, ama olsun, sen 100 genç ögrenciler sadece ögle kutladi sonra bir okul otobüsü oturan düsünüyorum. Ve dürüst olmak gerekirse aninda günes gözlükleri ve asik giyen sicak sarisin kiz olsaydi, sen, ne düsünürdüm, ama o günes gözlügü kaldirir, gözleri kurbaga dünyanin istila oldugunu kanitidir.

Bu yüzden kargo durumun iyilestirilmesi baslatmaya karar verdi. Dün çöplük tüm çöp getirdi tüm ve bu sayede ben bir yil önce kayip benim cep telefonu bulunmaktadir Ilk. Bundan sonra iyi bir kargo gemisi bulmak için benim arastirma basladi. Bir kargo gemisi yükünüzü temiz tutmak için tek yol oldugunu düsünüyorum ve ayrica bu faktörlerin her türlü karsi en iyi koruma saglar. Ben birkaç marka göre ve seçimi büyük: Weathertech ve Husky itibaren Lloyd paspaslar ve daha birçok. Dürüst olmak gerekirse bu bir iyi olduguna karar vermek oldukça zor, ama Lloyd paspaslar ile sona erecek düsünüyorum. Bir suya dayanikli lateks tabakasi ve mücadeleye dayanikli dikisli sinir ile 32 oz ANSO yogun naylon fiber hali yapilir bir kargo astar vardir. Bu kamyon koruma su geçirmez olmasi çok önemlidir, çünkü ben, iyi geliyor düsünüyorum. Unutmayin, su geçirmez da bira dayanikli, sarap dirençli veya votka dayanikli demektir! Ben karar oldugunu düsünüyorum ve yarin kargo gemisi satin alacak. Bu yüzden daha iyi, daha temiz ve daha rahat bir ortam için ilk adim yapilir.