Kar biçagi dogru türde satin almak için

Son iki yilda, biz kar temizleme araci sektöründe bir çok degisiklik taniklik edilmistir. Diger bir deyisle, daha verimli – Temelde, degisiklikler nedeniyle snowplowing is çok hizli, daha kolay ve daha güvenli yapabilir tanitilan yeni ürün bulunmaktadir.

Bu yeni kar sürme ürünlerin baslangici bir iki ucu keskin kiliç olarak kabul edilir. Gerçekten de, bu isler çok daha kolay yapti. Ancak, ayni zamanda, kar temizleme araci kullanmaya karar süreci, biraz daha karmasik ve kafa karistirici ve ilgili yaptik. Burada kar pulluk satin alirken dikkate almak gerekir seylerden bir kaçi.

1. Çok pozisyon kar pulluk karsi düz biçak

2. Çelik biçak karsi poli

3. Pulluk baglama ve ayirma içinde kolayligi

4. Hidrolik güvenilirlik

5. Kullanim Kontrolleri ‘kolayligi

6. Isiklar kadar parlak olmalidir

7. Pulluk garanti

Eger dogrusal biçak kullanarak, sadece çok kendi evin temizlenmesi için kar pulluk birim kullanmak için gidiyoruz gayet iyi. Dolasmak ve para kazanmak için diger millet kar çiftçilik hizmetleri sunmak olsa da, kullanmak istiyorsaniz, o zaman bir çok pozisyonlu bir çok daha iyi, böylece isinizi verimli ama hizli yapacak bir sey isterim .

Sizin biçak bilesimi ile ilgili olarak, çelik ve poli arasinda seçim yapmak zorunda. Piyasadaki snowplows çogu bugün çelik biçaklar var. Poli pulluklar Simdi olsa, millet arasinda daha popüler hale geliyor. Poli güçlü ve çelikten daha da güçlü olarak kabul edilir. Ayrica, araciniz için yakit maliyeti ve daha kolay size tasarruf saglar sürtünme katsayisi düsük var. Poli pulluk onlar renk ile doymus, pas yok. Eger ileri gitmek çentik ve çizikler çelik biçaklar oldugu gibi, bu nedenle çok görünmüyor.

Ise hala deposunda size satin alma pulluk eki ve dekolmani sistemi denemek unutmayin. Bu sekilde, onu eklemek / ayirmak için olabilir ne kadar kolay ya da zor birinci elden göreceksiniz.

Kar temizleme araci üreticileri genellikle snowplows için tek halojen ampuller kullanmak ve bu parlak yeterli degildir. Bazilari da Yüksek Yogunluklu Desarj için yükseltme seçenegi ile iki halojen ampuller var. HID isiklar standart halojen ampul daha dört kat daha parlak ve 10 kat daha uzun sürer olabilir.

Simdi, snowplows en hayati konu hidrolik ve kontrol eder. Kar temizleme araci en hidrolik sistemi güvenilir ve kontrolleri sadece gezilebilir oldugundan emin olun. Maliyetine ragmen kalite için gidin.

Garanti açisindan, tam olarak aliyorsaniz garanti ve ne kapsar bilmek zorunda oldugunu unutmayin. Çok, garanti süresini dikkat edin.

Dikkate bütün bunlari almak, özel olarak ihtiyaçlarini karsilamak için en iyi kar temizleme araci bulma büyük sansi var.