kapali kutu römork hakkinda tartisma

Bir Kapali kasa kamyon iyi birçok isletme için tasima hizmetlerinin, Marangozlar, tesisatçi, peyzaj ve motosiklet ve farkli otomobiller için kullanmaktir.
Bir kutu römork esnaf, ev kullanisli erkek ve ayni zamanda baska bir yere bir yerden malzeme veya ekipman genis bir yelpazede tasimak isteyen herkes için en yararli araçlardan biridir. Kapali Kutu römork ekipman genis bir yelpazede için kolay ulasim sunan ve güvenli ve etkili maliyet her ikisi de.

kapali römork özellikleri

Kapali römork açik römork üzerinde birçok özellik sunuyor. Sunduklari bir özelligi kötü hava kosullarina karsi korunmasidir. Simdi sadece sadece kapali römork tamamen bu sorunu ortadan kaldirabilir o zaman bir yagmur firtinasi içinde harap olmasi degerli diger römork tasiyan düsünün. Bu açik ve kapali ya çift ya da tek kapi vardir. En önemli özellikleri de kilitlenebilir vardir.

kapali römork ürün

Bizim 8×5 istikrar ve hazir yedek parça ile taninan galvanizli Yükseklik kutusu içine alin. Bir platform romörk gibi, galvanizli Yükseklik kutusu hem bakimi kolaydir içine alin. Bu ve yoldan hem de büyük bir sanatçidir. Firmamiz 6×4 ve galvanizli Yükseklik kutu modeli içine alin 7×4, gibi bir iki modeli üretir vardir.

Bir Kapali panelvanlar ihtiyaciniz olan dayaniklilik ve koruma saglar. Daha pahali olmasina ragmen kapali römork hala çünkü size saglayacak kalitede ekonomik bir seçimdir. Bir Kapali kasa kamyon siparis varsa, bir raf eklemek yerine açilan bir yükseltme paketi seçin, stepne / lastik veya kriko ayri bir ürün olarak duruyor. Kapali Kapali kasa kiti için navlun düz oranli ve aksesuarlari, her bir dizi dahil edilebilir. Aksesuarlar ayrica siparis zaman bunlar genellikle sunmak için daha fazla mal ayri ayri paketlenmis ögeleri, gibi alisveris sepeti ile tedavi edilir.

Foxy römork artik standart panelvanlar, tandem, makine ve kapali römork genis bir ürün yelpazesiyle. Satis personel kalitesi, üretim ve özellikleri farki anlamak ve mutluluk duyacagiz. Firmamiz Sydney kapali römork satis için en iyi dalidir.