kamyoncu ve HHO yakit sistemleri

Gaz fiyatlari tirmanmaya devam ederken yaygin kimse daha bu daha sonra kamyon sirketleri etkilenir. Hepimiz biliyoruz da HHO yakit teknolojisi otomobil ile çalisir. Iyi sormak için iyi bir soru olarak yari kamyon için HHO yakit yararlanmak mümkün mü. Sadece HHO yakit yari kamyon için otomobiller için HHO yakit olarak ayni tam olarak çalisir evet koydu. Orada düzgün çalismasi için yari kamyon için HHO yakit için sirayla yapilmasi gerekir biraz daha degisiklikler ancak HHO teknolojisinin yani yari kamyon için çalisir.

Eger araba için HHO gibi tüm ayni yararlari alirsiniz yari kamyon için HHO yakit kullanilmasi. Bu avantajlar sunlardir ve gaz kilometre artis. HHO Eger kamyon yakit daha fazla yakar fark edebilirsiniz yari kamyon için HHO kullanarak daha sonra sicak düzenli yakit yakar iken. Böylece gaz kilometre artirarak size büyük teçhizat çikmak. Kamyon için HHO yakit kullanarak bir diger yarari kamyon motoru yavas yavas kendini temizlemek için baslayacak zaman içinde oldugunu. Bunun nedeni olarak HHO yakit yukarida belirtildigi sicak sonra düzenli gaz yakar. Daha eksiksiz bir yanik sahip. Buna karsilik silindir duvarlari yavas yavas onlari zaman içinde canlarindan temiz baslayacak.

Kamyon için HHO yakit kullanarak yani sira artan yanik. Ayrica, büyük teçhizat disinda güç bir artis fark etmeye baslayacaktir. Güç artis tekrar daha kapsamli bir yakit disinda yakmak elde olacak aslinda geri gider. Bu HHO aslinda herhangi bir yakit ile çalisan herhangi bir araç ya da araç üzerinde çalisabilirsiniz inanmak gibi sert.

Kamyon için HHO yakit kullanimi sayesinde size gaz kilometre bir% 116 artis kadar bekleyebiliriz. Diger faydalari yukarida belirtilen ile. Numaralari HHO yakit cihaza göre degisiklik yok iken size büyük teçhizat üzerinde faydalanmak seçin. Faydalari daha iyi o zaman hiç yari kamyonlar için herhangi bir HHO yakit kullanarak çok degildir. Tüm yeni kamyon yasalar su anda büyük Kulesi ve emisyon standartlari hakkinda yürürlüge girmesi ile. Büyük ölçüde kamyon HHO kullanarak zevk almak baslayabilir. Eger üstlerine teçhizat konusma sahip ve yari kamyonlar için HHO yakit avantajlarindan sadece birkaç görünmüyor bile. Böyle yaparak kendi kulesi üzerindeki yakit maliyeti ve onarim düsük baslayabilir. Bunlari hepimiz su anda yasiyoruz yükselen gaz maliyet böylesi büyük bir çözüm getirmek için bir promosyon için bir sansi olabilir iken.