kamyon tren boynuzlari yani sira IT_ ve istenmeyen yan

Muhtemelen yogun bir karayolu üzerinde sürüs ve böylece aniden olan olabilir olasiliklari arkasindan büyük bir kamyon tarafindan yaklasti ve daha sonra muhtemelen büyük bir hunk duymus olabilir de sansi olabilir vardir – kamyon tren boynuzlari, bu Eger gece zamanlarda yalniz karayolu sürme, özellikle son derece popüler sesler vardir. Bu kamyon tren boynuzlari genellikle büyük tren motorlarina ayarlanmis olabilir ve iki tren sürücüleri arasinda iletisim araci olarak kullanilan cihazlarin olanlar parçalaridir. Bu tipik olarak yogun sokaklari üzerinde seslerin her bir farkli tür öldürmek için güce sahip böyle tasarlanmistir kamyonlar için önemli boynuzlari ve bu tren boynuzlari olarak adlandirilir.

Kendi içinde ses çok can sikici bir durum ve çogu insan için bu normalde kötü sesler ve aslinda yasaklanmalidir. Tren Kamyon Kornalar ve ses kesinlikle kulaklariniza tarafindan yakin darbe olasiligi ise daha sonra kulaginiza davul sonsuza kadar zarar alabilirsiniz bu olasiliklari var olabilir çok yüksek. Eger 10 metre bu sesi duydugum zaman içinde nokta bir sonraki üç veya dört gün için ciddi bir bas agrisi olacak emin olabilir degisir! Gerçekten çok rahatsiz edici ve yüksek sesle ve kazalar her zaman sokaklarda göz ardi böylece bu önemli oldugu gibi çogu insan bu gerçekleri anlamak bu yüzden bu sesler kesinlikle uzmanlar tarafindan yaratilmis olacaktir. Ayrica, kesinlikle hiç mesgul sokaklarda duydum çok kötü boynuzlari arasinda bu kamyon tren boynuzlari yapar, ve neden bir bunlari duymak arzu asla birkaç nedeni vardir.

Bas agrisi sey açik sessiz ve durumda o zaman kesinlikle hiç bu Kamyon Tren Horns kullanimi çok sik yapiyoruz bu adamlardan biri yakin gelmeyecek istesin migren gibi kosullari ile mücadele. Durumunda araç daha sonra aracinizin bu pencere ve cam kapak sadece bu yüksek desibel sese maruz anlik kirik alabilirsiniz olasilik vardir bu gadget ile yüklenir böyle bir kamyon sadece yakin park. Eger ayni zamanda geçici sagirlik yüzlesmek zorunda olabilir ve çok az durumlarda bu sagirlik aslinda kontrol etmek zor sessiz olabilir tam olasiliklari da vardir araç içinde oturuyorlar. Durumda bir bebek o zaman kulak davul kalici sagirlik veya kirilma gibi durumlara yol olabilir sansi da vardir sizinle birlikte vardir. Kamyonlar için daha kaliteli tren boynuzlari arasinda da kendi mezarlarindan ölü yükseltmek yetenegine sahip bir sekilde olusturulabilir.

Bu bir sürü insan bu büyük kamyon uzak kalmak önlemek ve büyük hunks dinlerken önlemek neden birçok önemli nedenlerinden biridir. Birçok durumda insanlar bu nedenle bu araçlarin biri tarafindan onlari geçmek an onlarin kulaklari kapsayacak bir sekilde bu kamyon tren boynuzlari korkuyor. Eger çok sik bu tren kamyon boynuzlari dinlemek gerekebilir gibi bir tren tam yaninda kalir o zaman çok sik kendinizi küfür olabilir biri olmalidir. Hatta en az üç kez bir yil gibi tüm pencere ve cam bölmeler degistirmeniz gerekir ve bu nedenle bu gerçekte çok pahali olabilir.