kamyon araç kutulari ile çalisma sahasindaki adresinden araçlari korumak

Ben dolaplari yükleme ve simdi 13 yil evlerde süs edilmistir. Hepsi benim amca Ed için çalisan bir yaz is ile basladi. Yaz için üniversite eve ve bazi ekstra hamur yapmak isteyen oldu, amcam zaman zaman ben yeni insaat amcam yüklemek Döseme çalisti çok. Ben el emegi için kullanilan degildi, ama gerçek hizli alisti. Ve ben sevdim bulundu. Sirtimda kirma gibi degildi, ama, kendi saat yapmak benim kendi hizda çalisma, ve ellerimle çalismak gibi yaptim. Kisa bir süre sonra benim kendi araçlari ve kamyon satin aldi ve kendi is basladi.
Simdi is gibi bu herkes araçlariniz ne kadar önemli oldugunu size söyleyecektir. Bunlar geçim, onlar masaya aksam yemegi koymak. Ben bir eve gidiyor, kendi kamyon yatak kendi araçlari birakarak bazi çocuklar hakkinda bazi korku hikayeleri duydum, ve gitti, kendi ekipman tüm bulmak için geri geliyor ettik. Bu bir kabus olacaktir. Ben araçlari binlerce dolar harcadim ve benim belirli kullanmaya aliskin büyüdü. Ben saçma geliyor biliyorum, ama benim çekiç baktigimda, bütün rumuz ve cips görmek ve bütün isleri hatirlatiyor. Üzgünüm, size tüm duygusal almak istemiyorum, ama sadece bir isçinin araçlari çok önemlidir diyorum.

Ben tüm farkli bölgelerde çalisan bir sürü insan tanistim, ve insanlar her zaman santiye içinde ve disinda yürüme fark ettik. Bazilari iyi adamlar, ama çogu az söylemek en güzel arkadaslarinin degildir. Onlar yeni testere ile kapali yürüyüs sorun olurdu. Çalisirken benim araçlari aklima arkasinda degildir bu yüzden Neyse, araç kutulari kilitlenebilir bazi agir kullanin. Ben Delta ve Dee Zee markalar üzerinde tartisiyorlardi adamlar duydum, ama ne gerçekten fark var? Ben tekerlek kuyulari ve büyük geçit depolama için farkli biri için bir marka seçin. Aksine schmucks bir grup dinlemek daha, disari çikmak ve biraz arastirma yapmak ve durumunuza uyan en iyi kutusunu bulmak. Bu roket bilimi degil.