kahraman honda tutku arti

Iki tekerlekli, dünyanin en büyük üreticisi Hero Honda sirket simdi Hero Honda Passion Plus yeni bir giris vardir. Yeni bir teknoloji ve büyük stil ile saglanan, bu yeni çekici bisiklet sik oldugu kadar saglam bir bisiklet oldugunu. Jantlar alasim jantlar, bir tasarim siyah renkli oldugu sizzles ve arkasindaki müthis gövde rengi kavrama. Bisiklet yeni bir degisimdir tam siyah, bir motoru vardir, ve güç kesinlikle ikinci bir görünüm vermek hangi mükemmel.

Hero Honda Passion Plus görünüm degisti ve bisiklet beyaz bir iki ton renk, arama, genis terki tutus ve vücut renkli aynalar verdi. Bisiklet artik uzun boylu isik ve göstergelerle yeni parlak far yolda güvenligi saglar oldu. Bisiklet daha Hero Honda diger 100cc Motosiklet benzer, ama sik bir sekilde. Bisiklet makul bir fiyata daha eglenceli verir. Bu çok renkli tasarimlari ile alti farkli renk seçenegi var. Bunlarin arasinda en popüler vücut ve siyah bir azap, siyah etiketleri ile kirmizi bir kuyruk kirmizi etiketleri vardir siyah ve spor kirmizi bisiklet vardir.

Süspansiyon gelince arka ön ve hidrolik amortisörler bir teleskopik hidrolik çatal oldugunu. Koltuk nedeniyle genis koltuk size rahatlik verir ve genis lastik konfor ile güvenli bir sürüs saglamak. Hero Honda Passion Plus arka alüminyum döküm kavrama içeren bir çarpici özelligi vardir, enstrümental panel yeni arar vardir ve dingil genistir. Orada susturucu üzerinde isi koruyucudur ve ayrica bir kilitleme sistemi ile Hero Honda tarafindan sunulan büyük bir depolama alani alirsiniz.

Bisiklet bir elektrik mars, ya da kendini baslangiç ??seçenegi ile baslar. Hero Honda Passion motor Plus 97.2cc deplasman piston ile birlikte tek silindirli motor, dört zamanli motor ve hava sogutmali olabilir. Maksimum korunabilir hizi 85 kph ve 12.8 litre kapasiteli yakit doldurabilirsiniz bir tank. Hero Honda Passion fiyati Arti ooo yolda, 49 civarindadir. Tekerlekler ancak maliyeti daha yüksek olabilir saglar. Ekstra bir sey harcamak istemiyorsaniz bunlari atlayabilirsiniz.