kahraman honda süper ihtisami

Hero Honda her zaman tüketicinin paralarinin karsiligini vermektedir ve ürünlerinin sadece mevcut araligi ile rahatlatici görülmüstür olmamisti. Aslinda bu da Hint yollarda kendi Hint tüketicilerin uygun her zaman hareketli ve ürünlerini gelistirmek oldugu bilinmektedir. Bu nedenler Hindistan’da bir numara olmak için Hero Honda için yeterlidir. Motosiklet segmentine en son ek yeni gelistirilmis Hero Honda süper ihtisami oldugunu.

Monocycles bir ve herkes tarafindan tercih edilmektedir olarak, sirket 7 renk çesitleri ile bisiklet saglamistir. Onlar canli mavi, agir gri, bulut gümüs, grafit siyah, Flery kirmizi siyah, elektrikli mor ile siyah ve candly yanan kirmizi. Hero Honda süper ihtisami 124.7 cc bisiklet oldugunu ve çok engebeli ve pürüzlü yollarda yumusak bir sürüs ile büyük yakit tasarrufu sagliyor. Motor 4 zamanli tek silindirli ve 9 bhp @ 7000 güç olusturabilir. Bu bisiklet sizin gördügünüz büyük özelliklerden bazilari geceleri iyi bir görünürlük saglar 12V/35W halojen ampul vardir. Daha sonra isi kalkan krom plaka ile birlikte mat-bitmis susturucu vardir ve ayni zamanda bisiklet için çekici bir görünüm verir. Sirket çok çok kullanisli ve kullanici dostu elektrik anahtarlari, saglamistir. Ayrica boru çift kizak kasanin varligi nedeniyle istikrarli bir sürüs elde.

Hero Honda süper ihtisami görünüyor, performans nedeniyle çok kupa kazandi ve tüm fiyat üzerinde sirket için belirlemistir. Bunun üzerine sirket de Hint pazarinda baska bir bisiklet Sirkette bulamazsaniz 40.000 km ve 3 yil, bir garanti verdi. Hindistan’da Hero Honda süper ihtisami fiyat bir ex-showroom fiyat yani Rs 42,000 oldugunu.

Diger özellikleri 12.00 litre yakit tanki dahil, yer degistirme 124/cc ve bisiklet maksimum güç 9Bhp @ 7000 rpm. Bu bisiklet ile 4 vitesli sanziman almak ve debriyaj bir multiplate islak. Tekerlek türleri bisiklet için çok akilli bir görünüm vermek alasimlardir. Bisiklet kirmizi ve siyah iki renk mevcuttur. Hero Honda süper ihtisam boyutlari uzunluk 1995.00 mm olan, genisligi 735.00 mm ve yüksekligi 1095.00 mm’dir. Bisiklet hepsi bir arada birlikte eglenceli ve verimlilik ile ilgili.