kahraman honda cd safak ve cd deluxe ile gitmek

Hero Honda Motors Japonya Hindistan ve Honda Hero Grubu arasinda ortak girisimidir. Bu iki tekerlekli sektöründe dünyanin en büyük üretim sirketidir. Hero Honda Motosiklet yüksek yakit verimliligi ile pürüzsüz ve keyifli bir sürüs saglar. 1984, Hero Honda Motosiklet Hint yollarda basarili bir sekilde çalisan edilmistir. Bir slogani “Hero Honda Dhak Dhak git” ve de sekiz ünlü marka elçileri ile iliskili. Sirketin en iyi ve kaliteli ürün veren inanmaktadir.

Seçimler gibi Hero Honda Splendor, Hero Honda Super Splendor, Hero Honda CD lüks, Hero Honda CD Safak, Hero Honda CBZ ve daha fazlasi gibi Hero Honda Motosiklet bölümünde mevcuttur çesitli vardir. Hero Honda CD Safak Motosiklet 4 zamanli hava sogutmali tek silindirli OHC ile 100 cc motoru ve 5.67 kW @ 5000 rpm maksimum güç vardir.

Hero Honda CD Safak Motosiklet iyi Hint yollarda ve sehir kosullari için dostu test edilir. Bisiklet Sari Stripes, Seker Tahiti Mavi, Serin Nane Yesil, Amaranth Bordo, Seker Blazing Kirmizi ve Bulut Gümüs ile Siyah gibi Altin Çizgili Siyah gibi bazi canli ve gençlige yönelik renk gelir. Bisiklet, konfor, yakit verimliligi ve kolay bakim için iyi bilinmektedir.

Bu Hero Honda CD Safak Motosiklet Çift boru besigi çerçeve, ön süspansiyon emici teleskopik hidrolik sok, Güçlü boru çerçeve, ön Tambur frenler, analog hiz göstergesi, yakit göstergesi gibi özelligi ile gömülürler. Bu özellikler bisiklet daha rahat yapmak, konfor ve güvenli. Hindistan’da Hero Honda CD Safak ex-showroom fiyat Rs.33000 hakkinda yakindir. Basit ve gelismis bisiklet istiyorsaniz bunun için gidin.

Hero Honda CD lüks bisiklet size lüks ve konfor sürüs verecektir. Bisiklet 100 cc ile 4 Zamanli OHC hava serin silindirli motor saydi yüklenir. Bisiklet güvenli sürme tam bir güvence tarzi tutar. Bu Hero Honda iyi insa edilmis ve güvenilir bisiklet oldugunu. Bu bisiklet ile birlikte temel özellikleri ve özellikleri konustu ve Alüminyum jantlar, 4 vites ve çok plakali yas tip debriyaj, teleskopik hidrolik çatal ön ve arka süspansiyon, Davul frenler vb Onun büyük özellikleri adet bisiklet daha fazla stil konfor ve güvenlik. Vardir

Hero Honda CD lüks onun gelistirilmis motor ile güvenli sürme saglar ve biniciler konfor ve güvenlik göre hazirlanmis. Hero Honda CD lüks ex-showroom fiyat Rs civarindadir. 32000.